Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Özgecan'ın ailesinden Erdoğan'a duygulu mesaj

Giriş Tarihi: 18.2.2015 14:59 Güncelleme Tarihi: 18.2.2015 16:49
Özgecan'ın ailesinden Erdoğan'a duygulu mesaj

Özgecan Aslan'ın acılı annesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a bakın ne gönderdi. İçindeki bu not ise duygulandırdı...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mersin'de vahşice öldürülen Özgecan Aslan'ın annesi Songül Aslan ile telefonla görüştü. Acılı anne, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, bir kutu içerisinde matemlerinin simgesi olarak 'siyah başörtüsü' gönderdi. Anne Aslan, "Adalet yerini bulduğunda bu siyah başörtüsünün rengi de beyaza dönüşecek. İnşallah beyaz başörtümüzle sizleri bizzat ziyaret edeceğiz" dedi.

MESAJI ALAN ERDOĞAN DA BÖYLE CEVAP VERDİ - TIKLAYIN

Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre, AFAD Lojistik Depoları Toplu açılış törene katılmak üzere ATO Congresium'a gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, Mersin'de vahşice öldürülen Özgecan'ın ebeveyninin bugün bir aracı ile ATO girişinde kendilerine gösterdikleri ile ve alakadan dolayı teşekkür mesajlarını ilettiği kaydedildi. Özgecan'ın annesi Songül Aslan, telefonla görüştüğü Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan tam bir baba sıcaklığı duyumsadıklarını ve çok duygulandıklarını belirtti. Cumhurbaşkanı Erdoğan'a bir kutu içerisinde matemlerinin simgesi olarak siyah bir başörtüsü de gönderen anne Songül Aslan, "Olayın faillerinin en ağır biçimde cezalandırılacaklarından eminiz. Adalet yerini bulduğunda bu siyah başörtüsünün rengi de beyaza dönüşecek. İnşallah o vakit, beyaz başörtümüzle sizleri bizzat ziyaret edeceğiz" mesajını ilettiği ifade edildi.

Erdoğan: Kimsesizlerin kimsesiyiz


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Özgecan'ın ailesinden Erdoğan'a duygulu mesaj
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN