Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Davutoğlu'ndan Çakıroğlu ailesine taziye telefonu

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ege Üniversitesi'ndeki olaylarda hayatını kaybeden Fırat Yılmaz Çakıroğlu'nun ailesini arayarak taziyelerini iletti.

Giriş Tarihi: 21.2.2015 17:38 Güncelleme Tarihi: 21.2.2015 19:20
Davutoğlu'ndan Çakıroğlu ailesine taziye telefonu
Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ege Üniversitesinde yaşanan olayın soruşturulması ve bir ihmal var ise tespiti için iki müfettişin görevlendirildiğini ifade etti.

Başbakanlık Basın Merkezi'nden yapılan açıklamaya göre, Davutoğlu, olayda hayatını kaybeden Fırat Yılmaz Çakıroğlu'nun babası Fuat Çakıroğlu'nu telefonla arayarak taziyelerini iletti.

Görüşmede, üniversitelerde birçok öğrenci yetiştirmiş bir kişi olarak bu olaylardan ayrıca üzüntü duyduğunu bildiren Davutoğlu, olayın soruşturulması ve bir ihmal var ise tespiti için iki müfettişin görevlendirildiğini ifade etti.

Ayrıca Başbakan Davutoğlu'nun benzer olayların yaşanmaması için ilgili birimlere gerekli önlemlerin alınması talimatı verdiği bildirildi.


TBMM BAŞKANI ÇİÇEK, TAZİYELERİNİ DİLEKLERİNİ İLETTİ


TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Ege Üniversitesinde yaşanan olaylarda hayatını kaybeden Fırat Yılmaz Çakıroğlu'nun annesi Özlem Çakıroğlu'nu arayarak taziye diledi.

TBMM Başkanlığı İletişim Ofisinden yapılan yazılı açıklamaya göre Çiçek, Çakıroğlu'nun annesi Özlem Çakıroğlu'nu arayarak, olaydan duyduğu üzüntüyü belirterek, taziye dileklerini iletti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Davutoğlu'ndan Çakıroğlu ailesine taziye telefonu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN