Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İhanette sınır tanımıyorlar

Giriş Tarihi: 22.2.2015 10:31 Güncelleme Tarihi: 22.2.2015 12:04
İhanette sınır tanımıyorlar
Paralel örgüt ihanette sınır tanımıyor. Adeta bir İsrail medyası gibi Türkiye ordusunun Süleyman Şah Türbesi'ne yönelik gerçekleştirdiği Şah Fırat operasyonunu alçakça malzeme yaptı.

İSRAİL MEDYASI GİBİ

Pensilvanya medyası ihanette sınır tanımıyor. Adeta bir İsrail medyası gibi Türkiye ordusunun Süleyman Şah Türbesi'ne yönelik gerçekleştirdiği Şah Fırat operasyonunu alçakça malzeme yaptı. Paralel örgütün son ihaneti sosyal medyada günün konusu oldu.

ASKERİN GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE DÜŞÜRDÜLER

Türk askeri sınırın 200 metre içerisinde iken operasyonu sosyal medyada deşifre ederek Mehmetçiğin can güvenliğini tehlikeye sokan Paralel örgüt, gece saatlerinden itibarın operasyonu itibarsızlaştırmak için elinden geleni yaptı. Büyük bir gizlilik içinde yürütülen operasyonun gecenin ilk saatlerinden itibaren Paralel örgüt tarafından deşifre edilmesi "ihanet" olarak yorumlandı.

TÜRBENİN DAHA ÖNCE İKİ KEZ TAŞINDIĞINI GİZLEDİLER

Daha önce 1939 ve 1973 yıllarında iki kez taşınan Süleyman Şah türbesinin 800 yıl sonra taşındığı yalanını söylemekten çekinmeyen Pensilvanya medyası, bayrak ve kutsal emanetler üzerinden ihanetini sürdürdü. Pensilvanya medyasının sosyal medyadaki tetikçilerinin bu ihaneti Gülen hareketi içinde bile tepki ile karşılandı.

Süleyman Şah operasyonu görüntüleri

TÜRBENİN İMHA EDİLMESİNİ DE ÇARPITTILAR


IŞİD'in Süleyman Şah türbesine saygısızlık yapma ihtimaline yönelik olarak türbenin imha edilmesini de internet sitelerinin manşetine taşıyan Gülen medyası, artık Paralel örgütün Türkiye sınırları içinde faaliyet gösteren bir ihanet şebekesi olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.

Kaynak: Sabah.com.tr
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İhanette sınır tanımıyorlar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN