: lerimizi şantaj...

operasyonuyla ilgili konuşan , “Türbe ve lerimizi bize karşı şantaj aracı olarak kullanmak isteyenlerin oyunları bozulmuştur” dedi.

Giriş Tarihi: 23.2.2015 16:56 Güncelleme Tarihi: 23.2.2015 17:54
Erdoğan: Askerlerimizi şantaj...

geçici köy korucularını kabul ettiği Beştepe'de önemli açıklamalar yaptı.

İşte Erdoğan'ın açıklamalarından satırbaşları:

" operasyonunun gerekçesi güçlüdür, icrası da başarıyla yürütülmüştür. Bu asla bir geri çekilme, ecdadımızın ve tarihimizin emanetinden vazgeçme değildir. Yapılan iş, sadece Türbeyi korumakla görevli olan lerimizin, oradaki topraklarımızı korumakla görevli olan askerlerimizin can güvenliğini tehlikeye atmamak için başvurduğumuz geçici bir yol ve taşıma işlemidir.

"BUNU ŞANTAJ ARACI OLARAK İSTEYENLER..."

Askerlerimizin can güvenliği her şeyin önünde geliyor. Bu taşınma işlemiyle 'ni ve oradaki askerlerimizi bize karşı adeta bir şantaj aracı gibi kullanmak isteyenlerin oyunları da bozulmuş oluyor.

Türbe yine Suriye topraklarında Eşme'de. Mevcut operasyonda aylardır bunun çalışmasını yaptık. plan gayet irade altında büyütüldü an geldi ve yapıldı.
Libya'daki olaylar sırasında orada bulunan binlerce vatandaşımızı başarıyla tahliye etmiştik. Türkiye kendi operasyonlarını kendi yürüten bir ülkedir.

"MİLLİ MESELEDEN SİYASİ RANT DEVŞİRMEK İSTEDİLER"

Milli meselelerden siyasi rant devşirmek isteyenlere milletimiz prim vermemiştir vermeyecektir.

Bugün burada geçici köy korucularını temsil edenlerle bir aradayız. Bu sistem 1995'ten beri ayaktadır. Geçici köy korucularımız güvenlik güçlerimizin en büyük yardımcıları olmuştur. 1625 şehit veren köy korucularımızın hizmetleri takdire şayandır.

ERDOĞAN TARİH VERDİ, SARAY'DA 2. BAKANLAR KURULU TOPLANTISI

Cumhurbaşkanlığı'ndan o iddialara sert yanıt


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erdoğan: Askerlerimizi şantaj...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN