Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Biri kaset veriyor diğeri biat ediyor

Muhalefetle arasındaki ilişkiyi eleştiren Erdoğan: Biri diğerine montajlı, dublajlı kasetler veriyor, öteki ona biatını bildiriyor. Bu nasıl hastalıklı, çarpık bir ilişkidir?

Giriş Tarihi: 26.2.2015
Biri kaset veriyor diğeri biat ediyor
Cumhurbaşkanı , Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı'nın () İstanbul, Ankara, Konya, İzmir, Bursa ve Antalya'da yapımı tamamlanan 8 öğrenci yurdunun açılış törenine katıldı. Erdoğan şu mesajları verdi:TÜRGEV NEDEN HEDEF OLDU?:
Bugün TÜRGEV ülkenin her köşesine yayılmış 20 yurt ve dört misafirhanesiyle hizmetlerini sürdürmekte. TÜRGEV, 17-25 Aralık darbe teşebbüsünün en önemli hedeflerinden biri oldu? Böylesine güzel, önemli, böylesine hayırlı hizmetler yapan bir kurum niçin hedef alınır? Tüm bunlar, yolsuzluk gibi gerçekten alçakça, gerçekten ahlaksızca bir kılıfla niçin yürütülür? Türkiye'nin ne kadar milli kurumu, milli projesi varsa hepsiyle birlikte TÜRGEV de hedef alınmıştı. Halkbank'tan ne istedilerse, Türkiye'nin küresel projelerinden niçin rahatsız oldularsa TÜRGEV'in üzerine de aynı sebeple gittiler.

MANKURT NESİL İSTİYORLAR:
Kendi kurdukları ankebut sistem için, güneydeki sevdikleri ülkenin, özellikle de ikamet ettikleri yerdeki destekçilerinin çıkarları için TÜRGEV'i bir tehdit olarak gördüler. TÜRGEV, inancını, tarihini, kültürünü bilen, sorgulayan, milletine sevdalı gençler yetiştirmek istiyor. Halbuki onlar kayıtsız şartsız kendilerine tabi olacak, mankurtlaştırılmış, bu vasıfların tam tersi mahiyette bir nesil istiyorlar.

ARKADAŞINA GÖNDER
Biri kaset veriyor diğeri biat ediyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN