Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hiç mi utanma duygunuz yok!

Paralel yargının baş aktörlerinden biri olan Zekeriya Öz, kurduğu bütün kumpasları unutarak Pensilvanya medyasında 4 gündür günah çıkarıyor. Nedim Şener’in “utanma geni yok” dediği Nazlı Ilıcak’a konuşan Zekeriya Öz, her adımını beleşe getirdiği ve hiçbir ödemesini faturalandıramadığı lüks Dubai gezisini bile utanmadan inkar etti.

Giriş Tarihi: 26.2.2015
Hiç mi utanma duygunuz yok!
Fethullah Gülen'in berber gazetesi Bugün'e konuşan Zekeriya Öz kurduğu bütün kumpasları aklamaya çalıştı.

UTANMADAN BÜTÜN YARGI KUMPASLARINI SAVUNDU!

Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı Başkanı Mustafa Yeşil'in bile geçtiğimiz günlerde özeleştiri yaparak kınadığı yargı kumpaslarının baş aktörü olan Zekeriya Öz, çanak sorulara verdiği cevaplarla yalan rekoru kırdı.

BÜTÜN DAVALARI AYM'DEN VE YARGITAY'DAN DÖNDÜ

Savcı olarak görev yaptığı bütün davalarında kumpas kurulduğu Anayasa Mahkemesi, Yargıtay ve üst mahkemeler tarafından tescilli olan Zekeriya Öz'ün verdiği komik pozlar ise sosyal medyada günün konusu oldu.

70 BİN DOLARLIK DUBAİ GEZİSİNİ BİLE İNKAR ETTİ

Meslekten ihraç edileceğini anlayınca önce BBC'ye sonra Pensilvanya medyasına konuşarak yalanlarını sıralayan Zekeriya Öz, Sabah gazetesinin ortaya çıkardığı işadamı Ali Ağaoğlu tarafından finanse edilen 70 bin dolarlık Dubai gezisini de inkar etmeye çalıştı.

NEDİM ŞENER: "UTANMASI OLMAYAN SAVCI"

Kurduğu kumpaslarla ve iftira sistemi ile yüzlerce kişinin suçsuz yere yıllarca hapis yatmasına neden olan Zekeriya Öz'ün mağdur ettiği insanlar sosyal medya üzerinden büyük tepki gösterdi. Fethullah Gülen'i eleştirdiği için bir yıldan fazla cezaevinde kalan gazeteci Nedim Şener Twitter'dan yazdığı mesajda "Bir de utanmasını bilmeyen savcı dediğimizde dava açıyor" diyerek Zekeriya Öz'ün Bugün'deki yalanlarına tepki gösterdi.

İŞADAMLARI ZEKERİYA ÖZ'Ü PAHALI HEDİYELERE BOĞUYOR

Yargı gücünü kullanarak sadece Ali Ağaoğlu'ndan değil birçok işadamından çıkar elde ettiği gazetelerde konu olan Zekeriya Öz'ün bugünkü Takvim gazetesi'nde yine bir rezaleti ortaya çıktı. Takvim'in haberine göre Yargıda güçlü olduğu dönemde birçok işadamı ile pahalı hediyeler karşılığı tavla oynayan Zekeriya Öz'ün sayısız hediye kazandığı belirtiliyor. Bir dönem Zekeriya Öz'ü hediyelere boğan birçok ünlü işadamı ise itibarlarının zedelenmemesi için bugün sessizliğini koruyor.

ÇÜRÜK RAPORU ALDI TSK'YA KAHRAMANLIK DERSİ VERDİ!

Bilinçli olarak aldığı aşırı kilolarla çürük raporu alarak askerden kaçan Zekeriya Öz'ün geçtiğimiz günlerde "Süleyman Şah Türbesi'ni neden taşıyorsunuz, neden savaşmıyorsunuz, kahraman Türk ordusuna yakışıyor mu" şeklinde Tweetler atması günün alay konusu olmuştu.

Sabah.com.tr

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hiç mi utanma duygunuz yok!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN