Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Emine Ülker Tarhan'ı 20 kişi dinlemeye geldi

Giriş Tarihi: 28.2.2015 01:09 Güncelleme Tarihi: 28.2.2015 14:07
Emine Ülker Tarhan'ı 20 kişi dinlemeye geldi

Emine Ülker Tarhan, partisinin il başkanlığının açılış töreni, çeşitli ziyaret ve temaslar için 3 günlük bir programla Antalya'ya geldi.

HAKAN FİDAN SÖZLERİ DİKKAT ÇEKTİ

CHP'ye de yüklenen Tarhan, "18 yıldır oylar bölünmedi de ne oldu? Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, daha seçimler sonuçlanmadan, daha aday olmadan Hakan Fidan'ı başbakan ilan etti. Böyle bir muhalefet olabilir mi? Biz kendi yolumuzu çizdik ve devam ediyoruz"

Tarhan, Antalya'da partisinin İl Başkanı Talip Küner tarafından aynı zamanda partinin sembolü günebakan çiçekleriyle karşılandı. İlk olarak partisinin il başkanlığı açılış törenine katılan Tarhan, ortaya yıldırım gibi çıktıklarını söyledi. Tarhan, "Bir şaşkınlık yarattık. Bu Türkiye'nin kazanmasının müjdecisiydi, öyle görüldü. Dalga dalga Türkiye'nin her yerine yayılıyoruz" dedi. Kendiliğinden bir halk hareketi olarak partisinin 3 ay gibi bir sürede mucizeyi gerçekleştirdiğini anlatan Tarhan, bu başarının altında Türkiye'de dürüst, çalışkan ve yaratıcı sonuç alıcı politika ve politikacılara ihtiyacın olduğunu söyledi.

BOŞ KONUŞAN MUHALEFET

Meclisteki muhalefet partilerini 'boş' konuşmakla itham eden Tarhan, "Bu beceriksiz muhalefete yeter demek için herkes bizimle olacak" dedi. Meclisi 4'lü koalisyon olarak nitelendiren Tarhan, mevcut meclisin sürekli birbirini besleyen ve aynı döngünün hüküm sürdüğü bir yapı olduğunu söyledi, "Aynı tas aynı hamam. Kavgalar ediliyor, göstermelik muhalefet yapılıyor" iddiasında bulundu.

SEMT PAZARINDA GÜNDEM CHP'YDİ

Anadolu Partisi Genel Başkanı Tarhan, il binasının açılışının ardından, parti otobüsüyle şehir turu attı. Sonrasında Uncalı Kent Mezarlığı'ndaki şehitliği ziyaret eden Tarhan, şehitliklere çiçek bıraktı, oğulları için dua okuyan ailelere başsağlığı dileğinde bulundu. Tarhan, şehitlik ziyaretinin ardından Altınkum semt pazarına geçti. Pazarda Emine Ülker Tarhan'ı gören Antalyalıların gündeminde CHP vardı. Tarhan, solun oylarının bölüneceğine yönelik endişelere, "18 yıldır oylar bölünmedi de ne oldu? Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, daha seçimler sonuçlanmadan, daha aday olmadan Hakan Fidan'ı başbakan ilan etti. Böyle bir muhalefet olabilir mi? Biz kendi yolumuzu çizdik ve devam ediyoruz" karşılığını verdi.

Kaynak: Haber7
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Emine Ülker Tarhan'ı 20 kişi dinlemeye geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN