Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Medya tarihinde böyle pişkinlik görülmedi

Giriş Tarihi: 3.3.2015 15:53 Güncelleme Tarihi: 3.3.2015 16:09
Medya tarihinde böyle pişkinlik görülmedi

Yıllardır kumpasının yalanları için onlarca manşet atan Gazetesi, ’ın Balyoz yalanlarını savunan ve Mehmet Baransu’yu aklayan köşe yazısını yayınlayarak medya tarihinin en büyük pişkinliğine imza attı.

Yıllardır davasının büyük bir kumpas olduğunu kanıtlamak için yoğun bir çaba sarfeden gazetesi, bavulcu Mehmet Baransu'nun tutuklanmasına en büyük tepkiyi göstererek sadece okurlarını değil Balyoz davasından yıllarca cezaevinde yatan mağdurları da şaşırttı. Bugün gazetesinin eski Genel Yayın Yönetmeni 'ın bir köşe yazısını yayınlayarak Balyoz delillerinin gerçek olduğunu savunan Cumhuriyet gazetesi, "bana yoldan geçen bir adam Balyoz delillerini verdi" diyerek birbirinden çelişkili ifade veren Mehmet Baransu'yu aklamaya çalıştı.

Yargı tarafından suçsuzluğu kanıtlanan Balyoz davası mağdurlarına "darbeci ve sahtekar" diyen Ahmet Altan'ın yıllardır Taraf'ta attığı iftiraları Cumhuriyet Gazetesi'nde yayınlayarak okurlarını bir kez daha hayal kırıklığına uğratan Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar, sosyal medyada günün alay konusu oldu.

Cem Küçük: Baransu'nun kirli işleri vardı

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Medya tarihinde böyle pişkinlik görülmedi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN