Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Genç vatandaştan Kılıçdaroğlu'na demokrasi dersi

'da Bedesten Çarşısı'nı ziyaret eden lideri Kılıçdaroğlu, kendisiyle görüşmek isteyen bir gencin eleştirileri karşısında zorlandı.

Giriş Tarihi: 6.3.2015 09:01 Güncelleme Tarihi: 6.3.2015 09:11
Genç vatandaştan Kılıçdaroğlu'na demokrasi dersi
Genel Başkanı , 'da Tarım Üreticileri Buluşması'na katıldıktan sonra çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Kılıçdaroğlu, Bedesten Çarşısı'nı ziyareti sırasında kendisiyle görüşmek isteyen bir gençle konuştu. Genç konuşmasında, Konya'da Kubilay'ı anma töreninde yaptığı konuşmada Recep Tayyip 'a hakaret ettiği ileri sürülen lise öğrencisi 16 yaşındaki M.E.A'yı desteklemelerini eleştirdi.

Gencin bu konudaki görüşlerini dile getirdiği sırada korumaların müdahale etmesi dikkat çekti. Gencin korumalara tepki göstermesi ve Kemal Kılıçdaroğlu'nun da kendisini dinlediğini söylemesi üzerine konuşmasına devam eden genç, bir vatandaş olarak Cumhurbaşkanı'na hakaret edilmesini kabul etmediğini ve CHP'nin de bu davranış içerisine giren genci Ankara'da kabul ederek arkasında durmasına tepki gösterdi. Kılıçdaroğlu'nu da örnek aldığını ifade eden genç, "Ülkemin Cumhurbaşkanı'na hitaplarınızda ne kadar örnek olursanız biz de öyle örnek oluruz" diyerek Kılıçdaroğlu'na düşüncelerini dile getirdi. Kemal Kılıçdaroğlu da, kapılarının herkese açık olduğunu söyleyerek, herkesin de makamının hakkını vermesi gerektiğini söyledi.

Kılıçdaroğlu, kendisini eleştiren genci de Ankara'ya geldiğinde ağırlamak istediğini ifade etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Genç vatandaştan Kılıçdaroğlu'na demokrasi dersi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN