Türkiye'nin en iyi haber sitesi

: Çok beklerler

'de katıldığı kahvaltı ve ödül töreninde kendisi ve hakkında yapılan yorumlara ilişkin net konuştu.

Giriş Tarihi: 15.3.2015 12:08 Güncelleme Tarihi: 15.3.2015 14:46
Erdoğan: Çok beklerler

Recep Tayyip , Ekonomi Ödülleri 2015 Töreni'ne katıldı, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile kahvaltıda bir araya gelen Erdoğan ödül töreninin ardından gündeme ilişkin önemli açıklamalar yaptı.

Erdoğan'ın konuşmasından satır başları;

Bu güzel kahvaltı için valiliğimize teşekkür ediyorum, ödül alan iş adamlarımızı da kutluyorum.

Çanakkale'de 100 yıl önce bir milletin değil bir ümmetin mücadelesini verdik.

2015 yılına girdik hala kendi otomobilimizi üretememenin sancılarını yaşıyoruz. İnşallah bunların hepsinin üstesinden geleceğiz çoğu gitti azı kaldı. Bu millet Çanakkale'de silkinmiş bugünlere kadar gelen bir devlet olmuş. Türkiye'nin bugünkü vizyonundan rahatsız olanlar var. Oturarak Hızır beklenmez başarı için çalışmak şart.

ÇOK BEKLERLER

Sayın Gül'le, şahsımla, sayın Başbakan'la ilgili yazıyorlar. Acaba biz bunları birbirine düşürebilir miyiz? Ya boşuna uğraşmayın. Ama çok beklerler. Bunlar nafile şeyler. Yapacağınız bir şey varsa gelin bu yarışın içine girin.

Kürt meselesi diye bir sorun yok. Her etnik kökenin kendine göre sorunları var.

Biz ret ve inkar politikalarını ayaklarımızın altına aldık. Bizi yaratılanı yaradandan ötürü sevdik. Alevi Sünni ayrımı yok herkes kardeştir bizim için.

Vekil zatlar Türkiye'yi şikayet eden mektupları dışarıya gönderiyorlar, eski Türkiye'den vazgeçemiyorlar. Anonim şirketi nasıl yönetiliyorsa Türkiye'de öyle yönetilmemeli. Başkanlık sisteminin yerleşmesi için 400 vekil şart.

CUMHURBAŞKANLIĞI SIFATI İLE DEĞİL...

Başbakan olduğum dönem sıfatıyla konuşuyorum parti kapatmayı engelleyecek yasa tasarısını Meclis'e getrdiğimizde maalesef 3 parti gelmedi bizim içimizden de ihanet edenler oldu. Tabelaya ceza vererek bir yere varmazsınız suçu işleyen kimse onu cezalandırın bu genel başkan olur, üye olur kim olursa olsun.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erdoğan: Çok beklerler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN