Türkiye'nin en iyi haber sitesi

" neden intihar ediyor"

Giriş Tarihi: 15.3.2015 11:01 Güncelleme Tarihi: 15.3.2015 13:04
Ertuğrul Özkök neden intihar ediyor

Cem Küçük bugünkü yazısında Suç Örgütü’nün argümanları ile seçilmiş iktidara saldıran, Bugün TV’de Nazlı Ilıcak’ın konuğu olarak Paralel örgüte övgüler yağdıran ’ü topa tuttu. “Patronu ’ı da kendisi ile birlikte büyük bir çukura attı” diyen Cem Küçük “Ertuğrul Özkök neden intihar ediyor” sorusunu soruyor.

Yeni Şafak Yazarı Cem Küçük köşesinin bugün 'e ayırdı. Küçük, Ertuğrul Özkök'e önemli sorular yöneltiyor.

İŞTE CEM KÜÇÜK'ÜN TARTIŞMA YARATAN BUGÜNKÜ YAZISI:

DEVLETİNE SALDIRANLARIN AĞZI İLE KONUŞUYOR

Özkök'ü bugüne kadar hiç eleştirmedim, çünkü Özkök eskiden gelme tecrübesiyle Türk devletinin kırmızı çizgileri konusunda dikkatli ama hükümete muhalif bir tutum izliyordu. Fakat maalesef geçtiğimiz perşembe günü Ertuğrul Özkök çok büyük bir çukurun ortasına kendini ve patronu 'ı attı. Özkök de geminin kaptanına takıntılı düşmanlığından ötürü gemiyi toptan batırmak isteyenler arasına girdi. O gemi Türkiye Cumhuriyeti'dir. Özkök örgütün gayrımeşru kanalına çıktı ve Erdoğan'ı eleştireyim derken Türk devletine saldıranların ağzıyla korkunç konuşmalar yaptı.

AYDIN DOĞAN'IN BİLGİSİ VAR MI?

Özkök sözde liberalleri haklı eleştiriyor, Türk sözünden asla vazgeçmeyeceğini ve gurur duyduğunu söylüyor ama Türk devletinin en mahrem odalarına girip casusluk yapanların kanalında konuşuyor. Dahası o vatan haini örgütün Türk devletine yönelik argümanlarını kullanıyor. Üstelik bu rezalete imza attığının sabahında da Aydın Doğan'la iki saat konuştuğunu belirtiyor. Akşam paralel suç örgütünün kanalında konuşacaklarını Aydın Doğan'la beraber mi belirlediniz acaba?

VATAN HAİNİ VARSA PARALEL ÖRGÜTTÜR!

Önce şunu söyleyeyim Özkök: Türk devletinin şu an vatan haini olarak gördüğü tek kesim vardır, o da paralel örgüttür. Programda karşında oturan paralelin kullanışlı aptalı kadın bile hain değil adı üstünde idiot bir tiptir. Her ne kadar iğrenç suçlara imza atmış olsa da 23 Temmuz 2001'de Hürriyet'in manşetinde 8 sütuna duyurduğun gibi kendi kocasını dahi aptallığıyla iflas ettirmiş bol ihtiraslı bir kadındır. Vatan haini kapsamını abartmaya çalışmak kasıtlı bir örgüt taktiğidir. Sen de bunu yaptın paralel TV'de. Paralel örgüt dışında hain diye bir tanım yok Türk devlet aklında. AK Parti, CHP, MHP, HDP'yi destekleyen herkes bu ülkenin öz evladıdır. AK Parti muhalifi yurttaşlara hain diyenler karşılarında Türk devlet sağduyusunu bulurlar. Gezi'ye giden insanlar da bu ülkenin öz evladıdır. Merak etme, 2016 yılının 31 Mayıs'ında Gezi olaylarında ölen Ali İsmail Korkmaz'dan Burak Can Karamanoğlu'na tüm gençlerimizin kabartma bröveleri o parkın girişinde olacak, çünkü hangi görüşten olursa olsun onlar kardeşimizdi. Fakat hiç kimse Türk devletinin hain paralel örgütle mücadele kararlılığını geriletemez Özkök. Sen de patronun da takıntılarınızı aşın ve Türk devletine ihanet edenlere net tavır koyun artık...

KOZMİK KAYITLARIN DEŞİFRE EDİLMESİNİ MİT TIRLARININ DURDURULMASINI NASI SAVUNURSUN!


Dediğim gibi AK Parti ile ilgili söylediklerin beni ilgilendirmiyor ama sen nasıl olur da 27 Mart'ta kozmik kayıtların açıklanması ve MİT TIR'larının durdurulması ihanetini savunan tipte konuşmalar yaparsın. Hürriyet gibi Türk devletinin gazetesi olmuş bir kurumun başında 20 sene oturmuş bir insan bu rezaleti nasıl yapar? Şu an ki hükümetin Suriye ve Esad politikasına karşı olabilirsin. Buna saygı duyarım ama Suriye politikasına dair bir karar alındığı andan itibaren bu bir milli meseledir. Suriye'ye giden MİT TIR'ları meselesi bir devlet meselesidir. O TIR'ların içini açıp devlet sırrı mahiyetinde giden malzemenin envanterlerini çıkarmak ve dünyaya servis etmek Türk tarihinde görülmedik ölçüde büyük ihanettir. Sen nasıl "İşte derin devlet ortaya çıktı" gibi iğrenç yorumlar yaparsın? Bu, zamanında Kıbrıs'a gizli giden MİT gemilerini durdurup içindeki envanteri dünyaya afişe etmekle aynı şeydir.

KIBRIS'A GİDEN YARDIM DEŞİFRE EDİLİRSE BUNU CANIYLA ÖDER!

Bir kişi Türkiye'nin o dönemki Kıbrıs politikasına da karşı olabilir ama Kıbrıs'taki direnişçilere giden gemiyi afişe etmeye kalkarsa ya da afişe edenleri alkışlarsa bunun canıyla öder ve Hürriyet de bu ihaneti haykıran bir manşet atardı. ABD ve İngiltere dahil dünyanın her devleti bunun bedelini ödetir. MHP'li Özcan Yeniçeri daha 2 gün önce "MİT TIR'larını durduranlar vatan hainidir" dedi, çünkü bu bir devlet meselesi. Orada paralel komplo Türk devletine ve milletine kurulmuştur. Amaç Türk devletini haydut ve terörist bir devlet gibi göstermektir. Hala da vatan haini paralel örgüt bunun propagandasını yapıyor. Senin övdüğün o Gülen okulları şu an dünyanın her yerinde Türkiye Cumhuriyeti terörist devlettir propagandasının merkezi durumunda. Kendine gelmeni tavsiye ederim...

CEM KÜÇÜK/YENİŞAFAK
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Ertuğrul Özkök neden intihar ediyor"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN