Alo 182 ve Online MHRS SSK Hastane Randevu Alma

Giriş Tarihi: 23.3.2015 11:04 Güncelleme Tarihi: 23.3.2015 22:40
Alo 182 ve Online MHRS SSK Hastane Randevu Alma

Devlet tarafından sağlık konusunda getirilen randevu sistemi için Alo 182 ya da online MHRS hastane randevu alma sistemi kullanılmalıdır. Alo 182 ya da online MHRS SSK hastane randevu alma sistemini kullanmak için haberimizi okuyabilirsiniz.

Hastanelerde yaşanan yoğunlukların azaltılması ve vatandaşlara daha sistemli ve iyi bir şekilde sağlık hizmeti sağlanması için devlet tarafından sağlık alanında düzenlemelere gidilmiştir. Bu doğrultuda getirilen randevu sistemi sayesinde vatandaşlar kolay bir şekilde randevu alarak sağlık hizmetlerinden yararlanabilmektedir. Bu konuda üstelik randevu alma konusunda da büyük bir kolaylık sağlanmaktadır. İsteyen kişiler telefon üzerinden isteyen kişiler de internet üzerinden randevu alarak bu konudaki işlemlerini yapabilmektedir. Ücretsiz olan bu hizmetler sayesinde randevularınız ile ilgili tüm işlemleri yapabilmeniz üstelik oldukça kolaydır.

Alo 182 Randevu Alma

Alo 182, randevu almak isteyen kişilerin arayabileceği bir numaradır. Randevu sisteminin resmi hattı olan bu numara üzerinden kolayca randevunuzu alabilirsiniz. Randevu almak için bu numarayı aradığınızda, çağrı merkezi temsilcisinin yardımı ile gerekli bilgileri vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede hangi gün, hangi hastanede, hangi doktordan sağlık hizmeti alacaksanız o bilgileri vermeniz gerekir. Bu sayede verdiğiniz bilgiler doğrultusunda en uygun olan randevu kişilere verilecektir.

Online MHRS Randevu Alma

Telefonu kullanmak istemeyen ve internet üzerinden randevu almak isteyen kişiler, bu konuda resmi randevu alma sayfasına giriş yapması gerekmektedir. Bu sistem üzerinden kolay bir şekilde randevu alınabildiği gibi kişilerin belli adımları takip etmesi gerekir. Buna göre özellikle ilk defa randevu alacak olan kişilerin internet üzerinden üye olması gerekmektedir. Üye olduktan sonra ise randevu merkezine giriş yapmanız gerekir. Açılan bu üyeliğin ardından sisteme her girişte bu bilgiler kullanılabilir. Giriş yapıldıktan sonra randevunuz için sistem tarafından adım adım bilgiler istenmektedir. Bunun için il seçimi, hastane seçimi, bölüm seçimi, doktor seçimi ve tarih bilgilerinin girilmesi gerekir. Bu sayede ilgili gün içerisinde boş olan randevuları öğrenerek randevunuzu alabilirsiniz. Bu bakımdan oldukça kolay ve adım adım ilerlediği için karışıklıkları da önleyen randevu sisteminden kolayca sizler de yararlanabilirsiniz.

Bu belirtilenler doğrultusunda randevu almak isteyen okurlarımız, kolay bir şekilde randevu alma işlemlerini yapabilmektedir. Herhangi bir ücret vermenizi gerektirmeyen bu işlemler sayesinde MHRS hastane randevu alma ve Alo 182 imkanlarından sizler de yararlanabilirsiniz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Alo 182 ve Online MHRS SSK Hastane Randevu Alma
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN