'ten skandal sözler

Giriş Tarihi: 25.3.2015 10:01 Güncelleme Tarihi: 25.3.2015 10:25
Doğu Perinçek'ten skandal sözler

Seçimlerde çok büyük oy patlaması yapacaklarını dile getiren 'ten tartışılacak açıklamalar...

Türkiye'deki tüm sınıfları kucaklayan bir programa sahip olduklarını dile getiren Genel Başkanı , beş milyon oy alıp barajı geçmeyi hedefliyoruz. Bazı anketlerde oylarımızın yükseldiği görülüyor, açıklamasında bulundu.

Hürriyet'ten Ahmet Hakan'a konuşan Perinçek, "Girdiğiniz her seçimde binde ile ifade edilen oranlarda oy alıyorsunuz ama sizin hiç moraliniz bozulmuyor. Bunu nasıl başarıyorsunuz?" sorusuna verdiği cevapla herkesi şaşırttı:

"ABD, Türkiye'yi bölmek için bir operasyon yaptığında Türk Silahlı Kuvvetleri ile Vatan Partisi'ne yöneliyor. Demek ki Türkiye'nin en büyük partisi biziz."
Perinçek, röportajın devamında ise şu sorulara cevap verdi:

Oy önemli değil mi?

DOĞU PERİNÇEK: Oyu önemsiz görmüyoruz ama küresel merkezlerden bakıldığında milletin bütünlüğünü ve Atatürkçülüğü savunan bir parti olarak görülüyor ve hedef alınıyoruz. Demek ki uluslararası çapta varlığı hesaba katılan güçlü bir partiyiz. Yüzde 10 barajı bizim gibi partiler için getirildi. Baraj olmasa bizim alacağımız oyu kimse tahmin edemez.

Seçim gecesi sonuçlar ortaya çıktığında siz ne yapıyorsunuz? Bir çöküş yaşamıyor musunuz?


DOĞU PERİNÇEK:
Üzüntü duymamak elde değil. Ama kendimize güvenle ve metanetle karşılıyoruz. Hedeflerimize inanıyoruz. "Bu aşılacak diyoruz" yani.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Doğu Perinçek'ten skandal sözler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN