Yine yalan yine Hürriyet!

'ın gazetesi Hürriyet yalan ve provokasyonda sınır tanımıyor. Yalan haber yapmakta rekor kırmaya çalışan Hürriyet'in provokatif ve maksatlı şekilde yapılan bir haberi daha yalanlandı...

Giriş Tarihi: 27.3.2015 21:02 Güncelleme Tarihi: 27.3.2015 21:10
Yine yalan yine Hürriyet!
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, 'nin bugünkü sayısında yayınlanan ve bazı internet sitelerinde "Gökçek Hesabını Verecek" ve "HDP yüzde 11-12' başlılığı ile yer alan haberlerin gerçekle hiçbir ilgisinin bulunmadığını bildirdi.

Arınç, yazılı açıklamasında, dün akşam İstanbul'da davet üzerine Bab-ı Ali toplantılarına katıldığını belirtti.

Toplantının ilk bölümünün basına açık yapıldığı ve bu bölümde Vakıflar Genel Müdürlüğü'nün görevleri ve "Yeni Anayasa Çalışmaları Işığında Demokratik Açılım Süreci ve Başkanlık Sistemi" konusunda düşüncelerini söylediğini bildiren Başbakan Yardımcısı Arınç, "İlk bölümde söylediklerimle ilgi basında yer alan haberlere itirazım yoktur" değerlendirmesini yaptı.

Basına kapalı ikinci bölümde ise şahsına yöneltilen bazı sorulara analiz yaparak düşüncelerini açıkladığını ifade eden Arınç, şunları kaydetti:

"Bu konuşmalarımın içinde HDP'nin barajı aşabileceğine ihtimal vermedim. Ancak farklı anket sonuçlarına göre değerlendirdim. Ayrıca Melih Gökçek'i itham eden bir sözüm olmadı. Daha önceki açıklamamı tekrar ettim. Yanlış anlamalara yol açabilecek bu başlıkların gazetelere haber olması ve mahremiyeti olan bir haberin ifşa edilmesi sebebiyle üzgünüm."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yine yalan yine Hürriyet!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN