Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Emniyet: yı şehit eden mermiler teröristlerin silahından çıktı

Sosyal medyada şehit 'ın otopsisinin yapılmadığı yalanını ortaya atan cilere Emniyet raporuyla tokat gibi bir cevap geldi.

Giriş Tarihi: 2.4.2015 16:21 Güncelleme Tarihi: 2.4.2015 16:51
Emniyet: Savcıyı şehit eden mermiler teröristlerin silahından çıktı
'daki İstanbul Adalet Sarayı'nda 'ın ölümüne neden olan mermilerin teröristlerin silahından çıktı.
Bu hain pusu üzerinden de siyaset yapan ve hükümeti yıpratmak isteyen paralel yapının kalemşörleri Hakan Şükür, Önder Aytaç, Emre Uslu, Gültekin Avcı gibi isimler attıkları tweetlerle şehit savcımızın otopsisinin yapılmadığı yalanını ortaya attı. Bu isimlere CHP'li vekiller de destek verdi. Paralelcileri susturacak cevap ise çok geçmeden Emniyetten geldi.

Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'nda Savcı Mehmet Selim Kiraz'ın ölümüne neden olan mermilerin teröristlerin silahından çıktığı açıklandı. Emniyet kaynaklarının verdiği bilgiye göre, yapılan inceleme sonunda 7.65 mm çapındaki kurşunların teröristlerin kullandığı Fransız onlusu olarak tabir edilen silahtan çıktığı belirlendi.

YUNANİSTAN VE BULGARİSTAN İLE TELEFON GÖRÜŞMESİ

Teröristlerin Savcı Kiraz'ın cep telefonu ile iletişime ge��tiğinin anlaşılması üzerine TİB ile iletişime geçilerek telefon dinlemeye alındı. Teröristler telefonu sadece polislerle konuşmak için kullanmıyorlardı. Yunanistan ve Bulgaristan'daki 2 ayrı numara ile sürekli telefon görüşmesi yaptıkları belirlendi. Bu görüşmeler polis tarafından kayıt altına alındı. Teröristlerin yurt dışı ile yaptıkları telefon görüşmelerinde, bilgi verdikleri ortaya çıktı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Emniyet: Savcıyı şehit eden mermiler teröristlerin silahından çıktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN