ve ittifak yaptı

'da İl Encümeni ve İhtisas Komisyonu üyelikleri seçiminde , ve ittifak yaptı.

Giriş Tarihi: 4.4.2015 11:23 Güncelleme Tarihi: 4.4.2015 11:43
CHP HDP ve MHP ittifak yaptı
İl Genel Meclisinde İl Encümeni ve İhtisas Komisyonu üyelikleri seçimi yapıldı. İl Encümenliğinde grubu Osman Şahin ve Yaşar Yıldırım'ı aday gösterirken, , ve ittifak yaparak Yalçın Atay, Binali Özek ve Çetin Topkaya'yı aday gösterdi.

MHP-CHP-HDP ÇATISI

İhtisas üyelikleri için aday gösteriminde grubu olmayan MHP ve HDP, CHP çatısı altında seçime girdi. Yapılan oylama sonucunda CHP'den Binali Özer, HDP'den Yalçın Altay ve MHP'den Çetin Topkaya bir yıllığına daimi encümen seçildiler.

ÜLKÜCÜLERDEN TEPKİ

Yapılan ittifakla ilgili rahatsızlıklarını dile getiren ülkücü gençler, "Bugün Ardahan'da yapılan ittifak sadece şahısları bağlamaz. Bu partiye gönül veren ve oylarımızla bizleri temsil eden şahıslar yaptıkları ve yapacakları işleri ülkücü davayı gözeterek yapmak zorundadırlar. Bizler ülkücüler olarak hemen her gün özellikle üniversitelerde PKK yandaşlarının saldırısı ve sataşmalarına maruz kalıyoruz. Biz ülkücü gençler olarak bugün Ardahan'da sözü edilen bu lüzumsuz ittifaktan bir an önce dönülerek, ihtisas komisyonu üyeliğinden istifa edilmesini bekliyoruz. Unutulmamalıdır ki hiçbir menfaat, davamız ve davamız için şehit düşen ülküdaşlarımızdan daha önemli değildir" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
CHP HDP ve MHP ittifak yaptı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN