Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"Sen önce elindeki kanı temizle Özkök"

24 Genel Yayın Yönetmeni Murat Çiçek, Ertuğrul Özkök hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Giriş Tarihi: 7.4.2015 14:23 Güncelleme Tarihi: 7.4.2015 17:18
Sen önce elindeki kanı temizle Özkök

Hürriyet Yazarı Ertuğrul Özkök'ün yazısını canlı yayında değerlendiren 24 Genel Yayın Yönetmeni Murat Çiçek, Özkök'ün geçmişte attığı manşetleri hatırlatarak 'Sen önce elindeki kanı temizle Özkök' dedi.

ÖZKÖK'ÜN DİLİNDEN EN İYİ TURGAY GÜLER ANLAR


Ertuğrul Özkök'ün dilinden en iyi Turgay Güler anlıyor (Güneş Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni) zaten Özkök'e yanıtı da Güneş Gazetesi'nde vermişti ve devam ediyor. Güler, 'Hrant'ı öldüren de sensin' demiş ve Hrant'ı öldüren o manşeti hatırlatmış.

'ELE VERİR TALKINI, KENDİ YUTAR SALKIMI'

Ele verir talkını, kendi yutar salkımı diye bir söz var. Ertuğrul Özkök'ün yapmaya çalıştığı şey bu. Ele veriyor talkını, kendisi öbür taraftan karton fabrikalarından bilmem nerelere kadar salkımı yutuyor.

YAPTIKLARINI ALT ALTA SAYSAK 24'ÜN BİR GÜNÜ YETMEZ

Ahmet Kaya için 'Vay şerefsiz' başlıkları, Hrant Dink'i hedef göstermeleri, Orhan Pamuk'u ve Yaşar Kemal'i vatan haini ilan etmeleri.. Alt alta saysak bırakın bu programı, 24 TV'nin bu günü yetmez. Bunların hepsi Ertuğrul Özkök'ün değişmez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez Genel Yayın Yönetmenliği döneminde olan işler. Madem bu kadar erdemli bir şeyi savunuyorsun Özkök, hala da hayattasın (Allah uzun ömürler versin) ve hala Doğan Grubunun amiral gemisinde (Hürriyet) gölge genel yayın yönetmeni olarak çalışıyorsun o zaman bunun bir hesabını ver bakalım. O taraflara gitmeye gerek yok. Önce sen kendi hesabını bir ver.

SEN ÖNCE ELİNDEKİ KANI TEMİZLE

Orhan Pamuğu önce vatan haini ilan ettin. Sonra mahalle baskısıyla yeniden mahallene döndürdün röportajlar yaptırıyorsun. Yaşar Kemal öldü. Hürriyet Gazetesi'nde vatan haini ilan etmiştin. Hrant Dink ve Ahmet Kaya'yı öldürdün. Bundan dolayı sen mi istifa ettin? Senin üzerinde Yönetim Kurulundaki Arzuhan Yalçındağ mı istifa etti? Ya da 'Ben vazgeçtim Hürriyet'ten' deyip gazeteyi satılığa mı çıkardı? Önce sen kendi hesabını bir ver. Çok temiz bir gazeteciymiş gibi millete akıl vermeye kalkışmana gerek yok. Önce elindeki kanı bir temizle ondan sonra konuş.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Sen önce elindeki kanı temizle Özkök"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN