Gelme gerekçeleri tam komedi

Giriş Tarihi: 15.4.2015 09:19 Güncelleme Tarihi: 15.4.2015 09:48
Gelme gerekçeleri tam komedi

ABD’de sponsor oldukları ödülün Fetullah Gülen’e verilmesini sağlayarak alay konusu olan Paralel örgüt yine bir skandala imza attı. Seçim sürecinde maddi destek sağladıkları belgelenen milletvekillerini Türkiye’ye getirip tutuklu Paralel örgüt üyelerini ziyaret ettirerek yeni bir skandala imza attılar.

Paralel ihanet sınır tanımıyor. ABD'de sponsor oldukları ödülün Fetullah Gülen'e verilmesini sağlayarak alay konusu olan Paralel örgüt yine bir skandala imza attı.

74 SENATÖRE PARAYLA TÜRKİYE ALEYHİNDE BİLDİRİ YAYINLATTILAR
Seçim sürecinde maddi destek sağladıkları belgelenen milletvekillerini Türkiye'ye getirerek tutuklu Paralel örgüt üyelerini ziyaret ettirerek yeni bir skandala imza attılar. Daha önce de paraya boğdukları 74 senatörün Türkiye aleyhinde bildiri yayınlamalarını sağlayarak bir ihanete imza atmışlardı.

ERMENİ DİASPORA: "BİZ SİZİN KADAR HAİN DEĞİLİZ!"
ABD'de Ermeni Diasporayı da ziyaret ederek Türkiye aleyhinde faaliyet göstermeleri için teşvik eden Paralel Suç Örgütü, Türkiyeli Ermeniler tarafından "Biz sizin kadar radikal değiliz, neden bu kadar Türkiye'ye düşmansınız" cevabını alarak hayal kırıklığına uğramıştı. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu tarafından açıklanan bu görüşme büyük tepki uyandırmıştı.

GİTTİKLERİ HER ÜLKEDE TÜRKİYE ALEYHİNDE ÇALIŞIYORLAR
Faaliyet gösterdikleri her ülkede Türkiye düşmanlığı yaptıkları büyükelçilik kayıtlarına geçen Paralel Suç Örgütü her gün yeni bir ihanete imza atıyor.

SPONSOR OLDUKLARI SENATÖRLER TÜRKİYE'DE
ABD'li kongre üyelerini paraya boğan Paralel yapıya destek için ABD'li 3 vekil, dün İstanbul'a geldi. New York'lu miletvekilleri Joseph S. Saladino, Joseph C. Borelli ve Vincent M. Ignizio da dün Türkiye'ye gelerek Hidayet Karaca ile Mehmet Baransu'yu ziyaret etmek istedi.

ADALET BAKANLIĞI ŞOVA İZİN VERMEDİ
Silivri'de tutuklu bulunan Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca ve gazeteci Mehmet Baransu ile görüşmek için ABD'li vekiller izin almaya çalıştı. Görüşmelerine müsaade edilmeyen 3 vekil üzüntülerini dile getirdi. ABD'den Türkiye'ye neden geldiniz sorusuna "tutuklu polis ve gazetecilerin durumunu öğrenmeye geldik. " cevabını verirken yanlarındaki Paralel örgüte yakın gazeteciler, avukatlar, STK'cılar dikkat çekti.

HİDAYET KARACAYI ÇOK MERAK ETMİŞLER!
Silivri Cezaevi önünde basın açıklaması yapan vekiller, ABD halkının Türkiye'de basın mensuplarının neden tutuklu olduğunu öğrenmek istediklerini söyledi.

GELME NEDENLERİNE KİMSEYİ İNANDIRAMADILAR!
Joseph S.Saladino, "Bugün buradayız, çünkü New York eyaleti Amerika'daki en yoğun Türk nüfusunun yaşadığı eyalet. Gelme nedenimiz, Hidayet Karaca'nın neden tutuklu olduğunu anlamaya yönelik ve bunu gidip New York'taki meslektaşlarımızla paylaşmaktı" diye konuştu.

SOSYAL MEDYADA ALAY KONUSU OLDU
Himmet paralarını yurtdışında ihanet için harcayan Paralel Suç Örgütü paraya boğdukları ABD'li vekilleri Türkiye'ye getirerek kamuoyu oluşturmaya çalışması sosyal medyada alay konusu oldu.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gelme gerekçeleri tam komedi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN