Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bakan Çavuşoğlu 10 gün önce uyarmıştı

Giriş Tarihi: 17.4.2015 11:52 Güncelleme Tarihi: 17.4.2015 12:01
Bakan Çavuşoğlu 10 gün önce uyarmıştı

Avrupa Parlamentosu’nda sözde Ermeni soykırım yasa tasarısı hakkında çıkan kararın arkasında, aylardır Strazburg ve Brüksel’de Türkiye aleyhinde lobi faaliyeti yürüten Paralel Suç Örgütü çıktı. Ermeni Diaspora ile Paralel suç örgütünün Avrupa ve ABD’de birlikte hareket ettiği hatta Türkiye düşmanlığı konusunda Ermeni lobisinden daha radikal oldukları gerekçesiyle Diaspora tarafından uyarıldıkları öğrenildi.

Türkiye'ye nefret duyguları taşıyan, zarar vermek, kaos ortamı yaratmak, yönetilemez hale getirmek için dünyanın dört bir köşesinde ihanet faaliyetleri yürüten Paralel Suç Örgütü, en büyük ihanet faaliyetini Avrupa Parlamentosu'nun merkesi olan Brüksel ve Strazburg'da yürütüyor. Her ülkeye paraya boğdukları milletvekilleri ve sponsor oldukları STK'lar aracılığıyla Türkiye aleyhinde lobi faaliyeti yürüten Paralel Suç Örgütü şimdi de sözde Ermeni Soykırım tasarı hakkında hukuksuz bir karar veren Avrupa Parlamentosu'nda ortaya çıktı.

PARALEL ÖRGÜT BRÜKSEL'E KAMP KURMUŞ

Avrupa Parlamentosu'nda sözde Ermeni soykırım yasa tasarısı hakkında çıkan kararın arkasında, aylardır Strazburg ve Brüksel'de Türkiye aleyhinde lobi faaliyeti yürüten Paralel Suç Örgütü çıktı. Ermeni Diaspora ile Paralel suç örgütünün Avrupa ve ABD'de birlikte hareket ettiği hatta Türkiye düşmanlığı konusunda Ermeni lobisinden daha radikal oldukları gerekçesiyle Diaspora tarafından uyarıldıkları öğrenildi.

PARALEL İHANET DİASPORA'YI BİLE İSYAN ETTİRMİŞ

10 gün önce Avrupa ve ABD'de Ermeni Diaspora ile birlikte hareket eden Paralel Suç Örgütü konusunda Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu şu uyarıları yapmıştı:

Şu anda Türkiye'ye karşı dışarıda en sistematik, en acımasız çalışan; paralel yapı. Türkiye'ye karşı olan herkesle işbirliği yapıyorlar. Başkonsoloslardan, büyükelçilerden raporlar alıyoruz. Türkiye aleyhtarlığı yapıyorlar. Çeşitli kararlar çıkarmak için çaba sarf ediyorlar. Bunu da Türkiye'de 'hizmet' diye halktan topladıkları parayla yapıyorlar. Bize temaslarımızda, "Bir Türk nasıl oluyor da ülkesinin aleyhine bu kadar çalışır?" diye soruyorlar. Türkiye aleyhine açık pozisyon alanlar var. Bir panele katılan Ermeniler bile bunlara, "Biz sizin kadar radikal değiliz. Bir Türk kendi ülkesinin aleyhine bu kadar nasıl adım atabilir?" diyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bakan Çavuşoğlu 10 gün önce uyarmıştı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN