Türkiye'nin en iyi haber sitesi

böyle ölüme gitti

Prof. Dr. Işıl Berat Barlan'ın ölümünün üzerindeki sır perdesi güvenlik kameraları sayesinde çözüldü. dan sonra Barlan'ın önce deniz kıyısına gittiği ardından da döndüğü görünüyor. Son karelerde ise denize atladığı görünüyor.

Giriş Tarihi: 20.4.2015 09:54 Güncelleme Tarihi: 20.4.2015 10:36
Prof Dr. Işıl Berat Barlan böyle ölüme gitti

Kuzguncuk'ta pazartesi gecesi yaptıktan sonra cesedi salı günü Üsküdar sahilinde bulunan Türkiye'nin sayılı alerji uzmanlarından Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Allerji-İmmünoloji Bilim Dalı Başkanı Prof. Işıl Berat Barlan'ın ölümüyle ilgili sır perdesini aralamak için savcılık soruşturma başlattı. Barlan'ın izine son olarak Kuzguncuk sahilinde iki yalının arasındaki parkta rastlandı. Yalıların güvenlik kameraları incelendiğinde, Prof. Barlan'ın sırtında çantasıyla ilk olarak saat 20.50 sıralarında parka geldiği görüldü.

SON GÖRÜNME 21.32'DE

Yürüyerek deniz kıyısına inen profesör birkaç dakika sonra buradan ayrıldı. Yarım saat sonra saat 21.22'de yeniden güvenlik kamerasının görüntüsüne giren profesör yine deniz kıyısına indi, bir süre dolaştı, ardından da koşarak denize atladı. Yalının Boğaz'a dönük güvenlik kamerasının görüntülerinde 21.31'de profesörün suyun üzerinde olduğu görülüyor. Akıntıyla yalıya doğru sürüklenen Prof. Işıl Berat Barlan, saat 21.32'den sonra yeniden denize doğru uzaklaşıyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Prof Dr. Işıl Berat Barlan böyle ölüme gitti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN