Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'ta emekçilerin yanındaydı

Genel Merkez Gençlik Kolları Halkla İlişkiler Başkanlığı bugün “AK Gençler ’ta” sloganı ile Türkiye genelindeki tüm il teşkilatları ile tatil yapmayan emekçilere yönelik bir çalışma düzenledi.

Giriş Tarihi: 1.5.2015 22:34 Güncelleme Tarihi: 1.5.2015 22:38
AK Gençlik 1 Mayıs'ta emekçilerin yanındaydı
Genel Merkez Gençlik Kolları Halkla İlişkiler Başkanlığı Türkiye genelinde 81 ilde bulunan tüm teşkilatlarda aynı anda bir çalışma başlattı. Yapılan bu çalışma kapsamında il teşkilatlarımızdaki gençler, organize olarak günü tatil yapamayan işçileri ziyaret edip tüm gün boyunca emekçilere yardımcı oldular.

Gençlik Kolları Genel Başkanı Abdurrahim Boynukalın: "Rızkını, alınlarının terleri ile zor şartlar altında, gece gündüz demeden, helalinden kazanmaya çalışan emekçi abi abla ve kardeşlerimizin Taksim Meydanı'nda değil, işlerinin başında olduklarını bildiğimiz için mesailerine ortak olmak ve onların yaşadıklarını daha iyi anlayabilmek adına 81 ilimizdeki teşkilat mensuplarımız ile onların mesailerine eşlik ettik. Gördük ki Taksimde, Beşiktaş'ta, Okmeydanı'nda ve diğer bir çok yerde 1 Mayıs kutlamaları kisvesi altında işçi ve emekçi kardeşlerimizin hakkını savunduklarını iddia eden vandalizm meraklılarının tek amacının emekçi kardeşlerimizin hakkını savunmak yerine haklarını sömürmek olduğunu bu gün bir kere daha gördük." dedi.

AK Gençliğin bu çalışması Twitter'da büyük bir yankı uyandırarak Türkiye gündeminin birinci sırasına #Akgençlik1Mayıs'ta hastagiyle girmeyi başardı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Gençlik 1 Mayıs'ta emekçilerin yanındaydı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN