Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Cumhurbaşkanı’ndan TRT çalışanlarına kutlama

Giriş Tarihi: 1.5.2015 11:25
Cumhurbaşkanı’ndan TRT çalışanlarına kutlama

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan TRT'nin 51. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla tebrik mesajı yayımladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, TRT'nin kuruşulundan bu yana güvenilir, doğru, tarafsız ve halkın beklentilerini karşılayan yayıncılık anlayışıyla önemli bir rol üstlendiğini söyledi.

Recep Tayyip Erdoğan mesajında, TRT'nin iletişim teknolojilerindeki gelişme doğrultusunda yayın kalitesini her geçen gün artırdığına dikkat çekti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Faaliyet alanını genişleten Türkiye Radyo Televizyon Kurumu, bugün de yeni kanallarıyla, çok dilli yayınlarıyla, radyo ve televizyon yayıncılığıyla öncü kurumumuzdur. TRT kuruluşundan bu yana güvenilir, doğru, tarafsız ve halkın beklentilerini karşılayan yayıncılık anlayışıyla radyo ve televizyon yayıncılığının gelişmesinde önemli bir rol üstlenmiştir" dedi.

Cumhurbaşkanı, TRT'nin alanında başarılı bir çok ismin yetiştirilmesine vesile olduğunu vurguladı.

Erdoğan sözlerini şu şekilde tamamladı:

"Radyo ve televizyon sektöründe bir okul niteliği taşıyan Türkiye Radyo Televizyon Kurumu'nun bundan sonra da başarılı çalışmalarını sürdüreceğine inanıyorum. Türkiye Radyo Televizyon Kurumu'nun kuruluş yıl dönümünü en samimi duygularımla kutluyor, tüm çalışanlarını tebrik ediyor, kendilerini en kalbi duygularımla selamlıyorum."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cumhurbaşkanı’ndan TRT çalışanlarına kutlama
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN