Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Davutoğlu: Nezaket ziyaretine gelen neden garaj kapısından girer?

Giriş Tarihi: 1.5.2015 16:58 Güncelleme Tarihi: 1.5.2015 18:18
Davutoğlu: Nezaket ziyaretine gelen neden garaj kapısından girer?

Davutoğlu, Pensilvanya'nın talimatıyla paralelcilerin HDP'li belediyeye gittiğini belirterek, "Nezaket ziyaretine gelen neden garaj kapısından girer?" dedi.

AK Parti Genel Başkanı ve , partisinin Çankırı mitinginde halka hitap etti.

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nde emekçilere seslenen Davutoğlu, "Kim işçi bayramını, Emek ve Dayanışma Bayramı'nı kutlamak isterse, yasal çerçevede meydanlar açık. Kim marjinal gruplarla Taksim'de ya da Türkiye'nin herhangi bir yerinde kamu düzenini bozmak isterse, kesinlikle onlara fırsat vermeyiz" şeklinde konuştu.

Başbakan Davutoğlu, tuzuyla meşhur olan Çankırı'nın Türkiye'nin çorbasının tuzu olduğunu vurgulayarak, meydandakilere "7 Haziran'da ikide iki diyecek miyiz?" diye sordu.

Yeni Türkiye'nin kurulduğunu anlatan Davutoğlu, Çankırı Valiliği'ne girerken, bir Japon firması temsilcisi tarafından karşılandığı bilgisini paylaşarak, "Japonya gelip buraya yatırım yapıyor, Çankırılılar siz görüyorsunuz. Japon firmaları, yabancı yatırımı Çankırı'ya getiren kim? Sadece Türkiye'de değil, Çankırı'yı dünyada bilinir kılan kim? O zaman onlar konuşur, AK Parti yapar" ifadelerini kullandı.

"Biz milletle açıktan konuşuruz, onlar ise kapalı kapılar ardında"

"Biz milletle açıktan konuşuruz, onlar ise kapalı kapılar ardında. Nezaket ziyaretine gelen neden garaj kapısından girer?" ifadelerini kullanan Davutoğlu, "Pensilvanya'dan talimatla paralelciler HDP'li Diyarbakır Belediye Başkanı ile AK Parti'yi nasıl durdurabilirizi konuşuyor" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Davutoğlu: Nezaket ziyaretine gelen neden garaj kapısından girer?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN