Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Fetullahçı suç örgütü medyasına nasıl el konulacak?

Star gazetesinde bugün ilk yazısı yayınlanan Cem Küçük “Fetullahçı örgüt medyasına nasıl el konulacak” sorusuna çarpıcı cevaplar verdi. Yasaların Paralel Suç Örgütü medyasına el konulmasına izin verdiğinin altını çizen Cem Küçük, örgütün mal varlığını yurtdışına kaçırmasına izin verilmeden el konulması gerektiğinin altını çizdi.

Giriş Tarihi: 2.5.2015 12:36
Fetullahçı suç örgütü medyasına nasıl el konulacak?
İşte Cem Küçük'ün madde madde sıraladığı "Paralel örgüt medyasına nasıl el konulacak" sorusunun cevabı:

YARGIDAKİ İNTİHAR DALIŞI BAŞARISIZ OLDU!

Geçtiğimiz cumartesiyi pazara bağlayan gece Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) intihar dalışı yaptı. Yetkisi olmayan bir mahkeme, yetkisi olmayan bir diğer mahkemeye yetki vererek karar çıkartmaya çalıştı. Yeminli hükümet düşmanları bile köşelerinde ya da ekranlarda bu durumu savunamadı. Savunmak için çok çırpındılar ama yetkinin Sulh Ceza Hakimlerinde olduğunu gördüler.

PARALEL HAKİMLER GÜLEN'İN EMRİYLE KARİYERLERİNİ YAKTI CEZAEVİNE GİRDİ!

Paralel hakimler kendi kariyerlerini ve hayatlarını yakma pahasına bu harekete giriştiler. HSYK hemen harekete geçti. Hakim Metin Özçelik tutuklandı, Mustafa Başer de bugün yarın tutuklanacak. Kırmızı Kitap'a giren ve milli güvenliği tehdit eden paralel çete artık akli melekelerini de kaybetti.

PENSİLVANYA'DAN CENNET GARANTİSİ ALMIŞLAR!

Devlet içinde ne kadar adamı varsa, bilin ki hepsi hayatlarını riske atıp her şeyi yapabilirler. Canlı bomba olup kendilerini Taksim'de havaya uçurabilirler. Pensilvanya, kitlesini Mehdi olduğunu inandırmış ve cennet garantisiyle ölüme sürükleyeceği çok aşikar.

DÜNYAYA YALAN PROPAGANDA YAPIYORLAR

Öte yandan paralel çete hala en büyük propagandasını medya üzerinden yapıyor. 29. ve 32. Asliye Ceza Hakimlerinin kamikaze dalışında hazırlığını önceden yapmıştı. "Tahliye bekliyoruz" yalanlarıyla büyün dünyaya yayınlar yaptılar. "Mahkeme kararları uygulanmıyor", "ülkede adalet yok" söylemlerini işliyorlar.

TERÖRÜN FİNANSMANI KANUNU PARALELCİLERE UYGULANACAK!

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı Türkiye'nin 1 numaralı düşmanı olan ya "Fethullahçı Terör Örgütü" adını verdi. Terör örgütünün medyası olmayacağı için bu konuda artık gereken yapılmalı. Herhangi bir yasal boşluk bulunmuyor. 2 Şubat 2013 tarihinde biraz da ABD'nin bastırmasıyla bir kanun geçti. 6415 sayılı "Terörizmin Finansmanı Hakkında Kanun" akılda kalan birçok soruyu cevaplandırıyor.

ÖRGÜT PROPAGANDASI YAPAN MEDYAYA EL KONULACAK!

Dört bölümden oluşan bu yasanın ikinci bölümü terörizmin finansman suçunun tanımını yapıyor. Üçüncü bölüm ise malvarlığının dondurulmasının nasıl olacağını anlatıyor. Samanyolu haber, Bugün TV, Zaman, hemen her gün seçilmiş meşru hükümet ve kişilere ekran ve gazetelerinden küfür ediyor. Yetmiyor bu mecralardan Fethullahçı Terör Örgütü'nün propagandası yapılıyor. Yalan haberlerin en alası buradan yapılıyor.

BU ÖRGÜT TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK DÜŞMANI!

Bu terör örgütünün bir ayağı yurtdışında. 7 Şubat hadisesinden bu yana başta İsrail olmak üzere ilişkileri var. Dünyanın birçok yerinde şirketleri olan bu yapı Türkiye Cumhuriyeti devletinin en büyük düşmanı. Batılılar bu duruma "clear and present danger (açık ve net tehlike)" diyorlar. O zaman bürokrasinin hemen harekete geçip FETÖ'nün medyasına el koyması ve finansmanını kesmesi lazım. Dondurulmasına veya el konulmasına karar verilen malvarlığının yönetimi, ilgili gerçek veya tüzel kişiye bırakılmakta ancak burada esas yetkili MASAK'tır.

MAL VARLIKLARINI KAÇIRMASINA İZİN VERİLMEDEN YASALAR UYGULANMALI

Tabii bu yasanın yurtdışı ayağında Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi Kararlarının önemini de unutmamak lazım. Uluslararası standartlara göre Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi Kararlarının, terörü finanse eden fon veya diğer malvarlıklarının kaçırılmasının ya da elden çıkarılmasının önlenmesi amacıyla gecikmeksizin uygulanması gerekmektedir.

DAEŞ NE İSE FETÖ DE ODUR!

Yasalar bu kadar açık. Beklemeye gerek yok. Fethullahçı Terör Örgütü'nün başta medyası olmak üzere mallarına el koymanın yasal zemini vardır. ABD için Taliban, El-Kaide ya da DAEŞ neyse, bizim için FETÖ odur. Zaten er ya da geç bu olacaktır. Çünkü terör örgütlerinin medyası, şirketleri olamaz. 1992'de ABD devleti Miami'de uyuşturucu baronu Pablo Escobar'ın 112 şirketine bir gecede el konulmuştu. Paralel çete ve onun sözcülerinin ağlamasına gerek yok. Olacak ve olması gereken budur.

Cem Küçük/Star
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fetullahçı suç örgütü medyasına nasıl el konulacak?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN