Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Akdoğan: " ile iş birliği içinde"

Giriş Tarihi: 7.5.2015 21:18 Güncelleme Tarihi: 7.5.2015 21:45
Akdoğan: Paralel Yapı ile HDP iş birliği içinde

Başbakan Yardımcısı Akdoğan: "Çözüm Süreci'nin düşmanı olan ile iş birliği içinde. Bu kara bir lekedir ve unutulmayacak."

Başbakan Yardımcısı , Çözüm Süreci'nin düşmanı olan ile 'nin iş birliği içinde olduğunu belirterek, "Bu kara bir lekedir ve unutulmayacak. Çözüm Süreci'ne karşı olan lobilerle, Çözüm Süreci düşmanlarıyla, ulusalcı CHP ile HDP'nin flört etmesi ileride önlerine çıkacak" dedi.

Akdoğan, Çayyolu'ndaki Anadolu Gençlik Kulübü'nün açılışında yaptığı konuşmada, HDP ile CHP'nin Çözüm Süreci'ne destek olmadığını söyledi.

HDP, CHP'NİN TAŞERON ÖRGÜTÜ

"HDP, CHP'nin taşeron örgütü durumunda" diyen Akdoğan, "Çözüm Süreci'nin düşmanı olan Paralel Yapı ile HDP işbirliği içinde. Bu kara bir lekedir ve unutulmayacak. Çözüm Süreci'ne karşı olan lobilerle, Çözüm Süreci düşmanlarıyla, ulusalcı CHP ile HDP'nin flört etmesi ileride önlerine çıkacak. Bütün bunlara rağmen biz Türkiye'yi büyütmek zorundayız. Güven ve istikrarı sürdürmek zorundayız" ifadesini kullandı.

"ŞER CEPHESİ"

Akdoğan, yan yana gelemeyecek partilerin, yerel ve cumhurbaşkanlığı seçimlerinde bir araya geldiğine dikkati çekerek, "Düne kadar birbirine her şeyi söyleyenler, 'şer cephesi' diyorum ben, statüko bloku, yapmadıklarını bırakmadılar. Her yola başvurdular ama AK Parti'nin bileğini bükemediler. Çünkü millet, AK Parti'nin yanında. Şimdi küçük bir partiyi de peşlerine taktılar. Dediler ki 'Bu sefer başarırız' ama başaramayacaklar. Bu sıfır çarpan gibidir. İstedikleri kadar sayıyı arttırsınlar, sıfırla çarptığında sonuç değişmiyor. Bir kere samimi olmak lazım, dürüst olmak lazım, iyi niyetli olmak lazım" diye konuştu.

Kaynak: haber7.com.tr
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Akdoğan: "Paralel Yapı ile HDP iş birliği içinde"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN