Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"CHP zihniyetinin lerimize bakışı belli"

Ahmet , Türkiye Ziraat Odaları Birliği 26'ncı Olağan Genel Kurulu'nda lere hitap etti. Kılıçdaroğlu'nun da bulunduğu toplantı'da CHP'nin yaptıklarını eleştirdi.

Giriş Tarihi: 9.5.2015 13:02 Güncelleme Tarihi: 9.5.2015 14:12
CHP zihniyetinin çiftçilerimize bakışı belli
Liderler Ziraat Odaları Genel Kurulu'nda buluştu. Türkiye Ziraat Odaları Birliği 26'ncı Olağan Genel Kurulu'nda bir araya gelen Ahmet , Kemal Kılıçdaroğlu'na Kemal Derviş göndermesi yaptı.

"LERİMİZE BAKIŞLARI BELLİ"

Davutoğlu, "Biz iktidara geldiğimizde tarıma verilen desteklerin tümü kaldırılmıştı. Tarımda ucuz elektrik kullanım desteği 2002 yılında kaldırıldı. Şimdi 2002 yılında bunlar kaldırıldığında ANAP-DSP ve MHP hükümeti vardı. Bu desteklerin kaldırılmasını da kim planlıyordu. Sayın Kılıçdaroğlu'nun bugünler de kendisine çokça danıştığı Kemal Derviş planlıyordu. Çiftçilerimize bakışı belli olan bir zihniyet. İktidarda muhayyer diyorum altını çizerek dışarıdan bakan yapılması görüşülen Kemal Derviş. Biz iktidara geldiğimizde tüm yardımlar kesikti" dedi.

Davutoğlu'nun Kemal Kılıçdaroğlu'na "Kemal Derviş" göndermesi yapması sonrası salonda gülüşmeler yaşandı.

Davutoğlu'nun konuşmasından satırbaşları;

- Çiftçiye hürmet göstermeyen idarenin yaşaması mümkün değildir. Dün miting alanında verdiğimiz müjdelerin yanı sıra akşam Ankara'ya gelince müjde verici bir imza attık. Doğal afetten zarar gören çiftçilerimiz için 30 milyon TL acilen İsparta'ya gönderildi. Nerede bir mağduriyet yaşayan çiftçimiz varsa haberimiz oluyor.

- Tarım sigortası uygulamasını ilk kez biz başlattık. İyileştirme gerekiyorsa yapacağız.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"CHP zihniyetinin çiftçilerimize bakışı belli"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN