Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Büyük operasyonlar geliyor

Giriş Tarihi: 15.5.2015 13:31 Güncelleme Tarihi: 15.5.2015 13:33
Büyük operasyonlar geliyor

Star yazarı Cem Küçük bugünkü yazısında her gün yeni bir darbe yiyen Paralel suç örgütünün yine bürokraside operasyon yapma peşinde koştuğunu anlattı ve asıl büyük operasyonun 7 Haziran seçimlerinden sonra geleceğinin altını çizdi.

İŞTE CEM KÜÇÜK'ÜN BUGÜNKÜ YAZISINDAN SARSICI İDDİALAR

HSYK KARARI İLE 17 ARALIK'IN DARBE OLDUĞU TESCİLLENDİ

Salı günü HSYK'nın 4 savcı ve 1 hakimle ilgili verdiği ihraç kararı tarihi niteliktedir. Seçilmiş, meşru hükümeti devirmek için başlatılan operasyonun geri püskürtülüp hesabının sorulması için bu önemli ve gerekli bir adımdı. 17-25 Aralık'ın bir darbe girişimi olduğu da HSYK 2. Dairesi'nin aldığı kararla tescillenmiş oldu.

HUKUK İÇERİSİNDE HESAP SORULUYOR

Ortaya konulan gerekçelere bakıldığında 4 savcı ve 1 hakimle ilgili gerekli işlemlerin 2013 Aralık'ında yapılması gerektiğini görüyorsunuz. O zamanki HSYK vesayetçi unsurların elinde olduğu için bu yapılamadı. Şimdi ise milli güvenliği tehdit eden paralel yapı mensuplarına birer birer hukuk içerisinde hesap soruluyor.

KARŞIMIZDA TAM BİR TERÖR ÖRGÜTÜ VAR!

Paralel çete gayri meşru operasyonlarına başladığında bu yaptıklarının bir bedeli olacağını ve adalete hesap vereceklerini çok yazdık, çizdik. Özellikle paralel gazeteciler kendilerinden öyle eminlerdi ki, böyle bir şeyin asla olmayacağını düşünüyorlardı. 17 Aralık'ın üzerinden 7 ay bile geçmeden 22 Temmuz 2014'de casusluk ve yasadışı dinlemeden ötürü paralel polisler içeri alındı. Peşinden birçok dava daha geldi. Tahşiye kumpası, paralel çetenin en hareket ettiği olaydı. 25 Nisan Cumartesi gecesi yapmaya çalıştıkları yargı darbesi herkesin aklındaki soruları sildi süpürdü. Artık karşımızda tam bir Fethullahçı Terör Örgütü vardı.

HAKİMLERİN İHRAÇ EDİLMESİ BİR BAŞLANGIÇ

FETÖ'cü savcı ve hakimler şimdi Yargıtay'da yargılanacaklar. Tutuklanacaklarından kimsenin şüphesi olmasın. Çünkü yaptıkları şeyin bırakın affedilir olmasını, hiçbir demokraside karşılıksız kalması beklenemez. Mesleğin onur ve haysiyetini ayaklar altına almaları sonucu ihraç edilmeleri sadece bir başlangıç. Bunun devamı da gelecek.

ŞİMDİ HESAP SORMA ZAMANI

Son 7 yılda kumpas davalarla insanları haksız yere içeri atan her FETÖ'cü hakim ve savcı yaptıklarının hesabını yargıya verecek. Birçok masum insanın ahı var. Hiçbir suçu olmayan insanlar yıllarca cezaevlerinde çürütüldüler. Şimdi hesap sorma zamanı. Türkiye Cumhuriyeti devleti varlığını tehdit eden bu yapının her ayağı birer birer göçertilecektir.

MANİSA'DAKİ OPERASYONUN BENZERİ DİĞER ŞEHİRLERDE DE OLACAK

Cumhurbaşkanı Erdoğan Almanya dönüşü gazetecilere bu konuda önemli açıklamalar yapmıştı. Kırmızı Kitap'a giren bu yapıyla ilgili savcıların daha seri adım atabileceğini söylemişti. Nitekim bu adımlar artık daha hızlı bir şekilde atılıyor. Manisa Emniyeti'nin paralel çeteye karşı önemli operasyonlarının benzerleri Sakarya'dan da geldi. Konya'da bu yapının bir avukatı tutuklandı. Devlet içindeki temizlik bitene kadar devam edecektir. Kimsenin bundan şüphesi olmasın.

DEVLETTEN ALDIKLARI MAAŞLAR GERİ ALINACAK VE HEPSİ ATILACAK

Terör örgütlerinin medyası, şirketleri olamayacağına göre hukuk içerisinde bu konularda da adımların atılması gerekiyor. Suça karışan, milli güvenliği tehdit eden FETÖ'cü herkese devletten atılacaktır. Sınav sorularını çalan, insanların özel hayatına giren, kaset komplosu yapan, emniyet-yargı cuntasıyla insanları yok yere itham edenlere Batı demokrasilerinde nasıl müdahale edilirse, bizde de aynısı olacak.

ÖRGÜTÜN YARGI AYAĞINA DA SİLİVRİ YOLU GÖZÜKTÜ

Bu yapının şimdiye kadar çok ayağına dokunuldu ama yargı ayağına pek müdahale edilmemişti. Nasıl rüşvet alan, servetinden haksız artış olan, insanların mallarına hukuksuz el koyan vb yargı mensupları ihraç edildiyse, geçmiş davalarda aynısını yapanlar da gerekirse meslekten atılacak ve de yargılanacaktır.

TEMİZ VE TARAFSIZ İSİMLER YARGIYA GELİYOR

Suyun akışını kimse değiştiremez. Olması gereken ve olacak olan budur. Hala birileri kalkıp "Yok sert gidiyorsunuz, yok böyle olmaz" diyenler varsa dönüp geçişe baksınlar. AK Parti'nin yargıda bin tane bile destekçisi yoktur. Farklı görüşteki savcı ve hakimler bu çetenin yöntemlerini ve yaptıklarını çok iyi bildiği için 10 Ekim HSYK seçimlerinde hükümetin desteklediği Yargıda Birlik Platformu'nun yanında yer aldılar. Ülkücü, ateist, sosyal demokrat hakim ve savcılar devletin tarafında oldular.

ÇÖKTÜKLERİNİN ONLAR DA FARKINDA, DAĞILMAYI ÖNLEMEK İSTİYORLAR!

Pensilvanya ve FETÖ'cüler hala akıldan uzak yöntemlerle müritlerini bir arada tutmaya çalışıyorlar. Sahte mehdi söylemleriyle rasyonaliteden uzak zırvalarla çok yakında her şey iyi olacak diyorlar. Kaybettiklerinin, çöktüklerinin farkındalar. Sadece zaman kazanmaya çalışıyorlar. 2015 paralel çetenin en sert darbeyi yediği yıl olarak tarihe geçecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Büyük operasyonlar geliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN