Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Davutoğlu: Bugün ispat et seçime gitmiyorum

Giriş Tarihi: 15.5.2015 15:50 Güncelleme Tarihi: 15.5.2015 23:09
Davutoğlu: Bugün ispat et seçime gitmiyorum

'da mitinginde konuştu.

Davutoğlu'nun konuşmasından satır başları:

Ey gafil biz mescid-i Aksa'ya postalla girenlerle dost olmayız! Bizde hiçbir zaman İsrail'e dost çıkmaz. zalimle dost olmaz.

Beni çok etkilyen bir olayı anlatacağım... Yurt dışında bir grup heyet geldi. O zaman Dışişleri Bakanıyım. Aynen şöyle dediler: "Biz son 10 yıldır başımıza bir şey gelirse nasıl olsa Türkiye var diyoruz, ya sizin başınıza bir şey gelirse bize kim sahip çıkacak." bu sözler beni çok etkilemişti. Bütün mazlumlar Türkiye'nin ayağa kalkışından gurur duyuyor.

2002'de IMF'den borç dilenen Türkiye zaferden uzaktı.

Göktürk uydusunu gönderen kim? Onlar konuşur AK Parti yapar.

"İSPAT ET BUGÜN İSTİFA EDİYORUM, SEÇİME GİTMİYORUM"

Ya sayı saymayı bilmiyorsun, ya da dayak yemedin. Emeklimize de, esnafımıza da, çiftçimize de onuru biz kazandırdık, biz kazandıracağız. Ya bu sayı saymayı bilmiyor. Kılıçdaroğlu bin TL'nin altında 8 milyon emekli olduğunu ispat etsin istifa ederim. Emekliye seyyanen 100 TL zam yapıldı. 8 milyon emekli bin TL'nin altında maaş alıyor. iddiasını ispatlarsa ben hemen istifa ediyorum seçime gitmiyorum. ABD'den gelen bir reklamcının eline tutuşturduğu kağıdı okuyor. Ona yalan söyle gerisine karışma demişler. Kılıçdaroğlu daha istatistik verirken yalan söylüyor. Bu adam yalancı

Öğrencilerimize 330 lira öğrenci bursu veriyoruz.

Eski Türkiye'de aman nüfusumuz artmasın denildi Biz yeni Türkiye'de nüfusumuz artsın diyoruz.

MÜJDELER

Doğumu ibraz eden her anneye ilk hediye devletten. Biz yapacağız demiyoruz yapıyoruz. Evlilikler kolaylaşacak. Hane kurmak, Aile kurmak kolaylaşacak. Biz hiçbir zaman verdiğimiz sözü yarım bırakmadık.

Konut hesabında biriktirilenin yüzde 20'si kadarını devlet ödeyecek.

Kim yanına bir yetim, bir öksüz alır bakarsa o aileye 750 lira yardım veriyoruz.

ÇIK 27 MAYIS'A DARBE DE

AK Parti'de darbecilik geleneği yoktur. Biz her zaman darbelere karşı çıktık Afyon'dan yine meydan okuyorum. Çık 27 Mayıs'a darbe de. Görelim nasıl darbelere karış olduğunu. Dün ben, 'Adnan Menderes şehit edilirken, idama giderken CHP neredeydi ' diye sordum.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Davutoğlu: Bugün ispat et seçime gitmiyorum
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN