Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Eroğlu: Başbakan 24 Mayıs'ta orayı açacak

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun 24 Mayıs'ta İzmir'de Başbakanlık Ofisi'ni açacak." dedi.

Giriş Tarihi: 18.5.2015 14:59
Eroğlu: Başbakan 24 Mayıs'ta orayı açacak
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Başbakan Ahmet Davutoğlu, 24 Mayıs'ta Gündoğdu Meydanı'nda yapacağı miting günü Başbakanlık Ofisi'ni açacak. Bütün İzmirlilerin Başbakanımızı bağrına basacağına inanıyorum" dedi.

Alsancak'ta Birinci Kordon'da bulunan seçim koordinasyon merkezini açan Eroğlu, burada yaptığı konuşmada, Başbakanlık Ofisi açıldığında her bakanın orada bir odası olacağını söyledi.

İZMİRLİ'YE BÜYÜK MÜJDE

İzmir halkının sorununu çözmek için Ankara'ya kadar gitme zahmeti çekmeyeceğini ifade eden Eroğlu, şunları kaydetti:
"İzmir'in meseleleri Başbakanlık Ofisi'nde daha hızlı çözülecek. Hizmetkarlık budur. Biz kendimizi hizmetkar olarak görüyoruz, efendi olarak değil. Bu hizmetler İzmir'in hakkı. İzmir'i dünyanın incisi yapmaya kararlıyız. Bunu yapacak gücümüz var Allah'ın izniyle. Bunu yapacak heyecan, şevk, millet ve bayrak aşkı var. Başbakan Ahmet Davutoğlu, 24 Mayıs'ta Gündoğdu Meydanı'nda yapacağı miting günü Başbakanlık Ofisi'ni açacak. Bütün İzmirlilerin Başbakanımızı bağrına basacağına inanıyorum." dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eroğlu: Başbakan 24 Mayıs'ta orayı açacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN