Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'den e şok talimat!

Yargı, emniyet ve bürokraside kendine körü körüne bağlı olan müridlerine operasyonlar yaptıran , üne yeni talimatlar verdi. Fetullahçı suç örgütü medyasından bugün yayınlanan Gülen'in son vaazından lere günler kala “vitesi değiştirin, hızınızı arttırın” başlığı ile mesajı yayınlandı.

Giriş Tarihi: 18.5.2015 18:19
Fetullah Gülen'den örgüte şok talimat!
7 Şubat MİT krizinden bu yana ülkeyi karıştırmak için elindeki tüm imkanları kullanan şimdi yeni oyunlar peşinde. Yargı, emniyet ve bürokraside kendine körü körüne bağlı olan müridlerine operasyonlar yaptıran Fetullah Gülen, üne yeni talimatlar verdi. Fetullahçı suç örgütü medyasından bugün yayınlanan son vaazından lere günler kala "vitesi değiştirin, hızınızı arttırın" başlığı ile mesajı yayınlandı.

'KARİYERİNİZ PAHASINA SALDIRIYA DEVAM EDİN'

Bütün örgüt medyasında eş zamanlı olarak yayınlanan Gülen'in talimatında "örgüte dağılmayı, kariyeriniz pahasına saldırılara devam edin" mesajı veriliyor. Dini argümanlarla kendisine kayıtsız şartsız tabi olmuş müridlerini kontrol altında tutmaya çalışan, örgüt üyelerine "Dağılırsanız cehenneme gidersiniz" mesajı veren Gülen, kontrol altında tuttuğu gazete ve televizyonları örgüt medyası olarak kullanıyor.

YENİ PROVAKASYON MU PLANLANIYOR?

Gülen'in "saldırıya geçin" talimatını pervasız bir şekilde manşetlerine taşıyan örgüt medyası ise sosyal medyada büyük tepki topladı. Fetullah Gülen'in örgütüne talimatını gün boyunca örgüt medyası tarafından manşette tutulurken, Paralel örgütün sosyal medyadaki üyeleri tarafından gün boyunca yaygınlaştırıldı. Gülen'in bu açıklamaları her biri boşa çıkan yeni darbe planları, bürokrasideki yeni intihar saldırıları ve seçim provakasyonlarının işaret fişeği olarak yorumlandı.

GÜLEN'İN SON TALİMATI AKILLARA SAVCILIĞIN TÜRKSAT'A GÖNDERDİĞİ YAZIYI GETİRDİ

Gülen'in bu şok açıklaması akıllara Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın Türksat'a gönderdiği yazıyı getirdi. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının, "Paralel Yapı propagandası yaptığı iddia edilen yayınların durdurulması" talebiyle Türksat Genel Müdürlüğü'ne gönderdiği yazıda, "devletin bir kısım organlarının terör örgütü olarak işlem yaptığı örgütlü yapının diğer yandan devlet imkanlarından serbestçe yararlanmasının, hukuk devleti ilkelerine tezat olduğu" belirtiliyor.


İşte Gülen'in büyük saltanatı

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fetullah Gülen'den örgüte şok talimat!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN