Türkiye'nin en iyi haber sitesi

“Cami minaresindeki kamera oyunu bozdu!”

A Haber’de Sevilay Yükselir’in moderatörlüğünde yayınlanan ‘Yüzde Yüz Siyaset’ programında Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Murat Kelkitlioğlu, MİT TIR’ları operasyonuyla ilgili bilinmeyenleri ilk kez canlı yayında paylaştı.

Giriş Tarihi: 19.5.2015 02:06
“Cami minaresindeki kamera oyunu bozdu!”
"Hollywood filmlerini aratmayacak operasyon"

ABD filmlerini bile aratmayacak derecede her türlü hazırlığın yapıldığı ve en küçük ayrıntıların dahi düşünüldüğü bir operasyon. MİT TIR'larına yapılan operasyondan bahsediyorum. O kadar ileri gidilmiş ki baskını yapacak araçların hangi sokaklardan, hangi ara sokaklardan gideceği, ihbarcı jandarma vardı ya asker onun nereden ankesörlü telefon kartı alacağı ve hangi ankesörlü telefonu kullanacağı dahil her türlü ayrıntıyı tek tek yapıyorlar.

"İlahi adalet dedikleri budur"

Ve harekete geçiyorlar. Neyi gözden kaçırıyorlar biliyor musunuz? Ara sokaklardan birinde küçük bir cami var. Minaresinin tepesinde kamera var. Ankesörlü telefon kartının alındığı yer, nerede telefon edildiği hepsini kaydediyor. Kısaca Allah'ı hesaba katmadılar. Kameradaki görüntüden istihbarat bunların hepsini tek tek tespit ediyor. Söyleyecekleri tek bir kelime kalmıyor. İşte ilahi adalet dediğimiz budur.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
“Cami minaresindeki kamera oyunu bozdu!”
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN