Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"Doğan Medyası HDP'nin propagandasını yapıyor"

Star Gazetesi Yazarı Cem Küçük, A Haber ekranlarında Doğan medyası ve HDP işbirliğini bir kez daha deşifre etti...

Giriş Tarihi: 29.5.2015 01:37 Güncelleme Tarihi: 29.5.2015 13:13
Doğan Medyası HDP'nin propagandasını yapıyor
Seçimlere doğru Doğan Medyası'nın tartışılan tarafsızlık ilkesi Canan Barlas ile Gündem programında da ele alındı. Programın konuk olan Star Gazetesi Yazarı Cem Küçük, 'Doğan Medyası HDP'nin propagandasını yapıyor' diye konuştu."DOĞAN MEDYASI HDP'NİN PROPAGANDASINI YAPIYOR"

'HDP'ye oy ver kurtul' diyor. Şu an CHP'nin, MHP'nin ve özellikle HDP'nin Türkiye'de medya gücü çok fazla olmadığı için Aydın Doğan'ın kanalları ve gazeteleri hepsini destekliyor ama HDP'yi daha bir başka destekliyor. Onun propagandasını yapıyor. Selahattin Demirtaş'ı hümanist biriymiş gibi gösteriyor. PKK'nın yayın organı gibi çıkıyor. Mesela özgür gündemde Roj Tv nasıl yayın yapıyorsa, CNN Türk ve Hürriyet aynı yayını yapıyor. Hiç farkı yok. Dışarıdan bir adam gelse, Hürriyet Gazetesi'ne baksa, CNN Türk'e baksa der ki; bunlar herhalde PKK'nın yayın organı. HDP'nin yayın organıdır, çok net bir şekilde bunu yapıyor.


"AHMET KAYA'YI PKK'LI DİYE ÖLDÜRDÜLER"
Ahmet Kaya'yı Kürt olduğu için öldüren… Öldürtene kadar uğraştılar. Önce bu ülkeden kovdular, ondan sonra öldürdüler. Ahmet Kaya rahmetli, PKK'lı olmadığı halde adamcağızı PKK'lı diye diye öldürdüler. İşini bitirdiler."AYDIN DOĞAN KÜRTLER'DEN NEFRET EDER"
Şimdi bunlar kalkıyor; Kürtler barışın temsilcisi, demokrasinin temsilcisi HDP gibi gösteriyor. Ben Aydın Doğan'ın kafa yapısını çok iyi bilirim. Aydın Doğan Kürtler'den nefret eder. Kafa yapısında da bu var, medya organlarında da bu var.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Doğan Medyası HDP'nin propagandasını yapıyor"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN