Twitter'da 'yi savunmak için inanılmaz bir ahlaksızlığa imza attılar

'lilerin 2 HÜDAPAR'lıyı öldürmesinin ardından hem Doğan medyası hem de Twitter'daki paralel troller HDP'yi aklama çabasına girdi. Öldüren HDP'lileri masum, öldürülen HÜDAPAR'lıları da tetikçi ilan ettiler.

Giriş Tarihi: 30.5.2015 02:11 Güncelleme Tarihi: 30.5.2015 11:37
Twitter'da HDP'yi savunmak için inanılmaz bir ahlaksızlığa imza attılar

Akşam saatlerinde 'ta seçim çalışması esnasında HÜDAPAR'lılara saldıran 'liler, 2 HÜDAPAR'lıyı öldürdü.HEP ZEYTİNYAĞI GİBİ ÜSTE ÇIKMAYA ÇALIŞIYORLAR

Haftalardır tehdit dolu afişlerle, kan damlayan musluklarla, yine tehdit mektuplarıyla gündeme gelen HDP her defasında alay ederek, bu tehditlerin üstünü kapatıyor, Demirtaş; "patates baskısı, biz yapmadık, haberimiz yok, herkes afiş asabilir" şeklinde demeçler veriyordu.Demirtaş yine daha önce de "Kabe-Taksim, Kudüs-Yahudiler, Kürtçe Kur'an-ı Kerim" konularında da önce söylemiş, tepkiler gelince de söylemediğini iddia etmişti.İŞLEDİKLERİ CİNAYETLERİ AK PARTİ'NİN ÜSTÜNE ATTILAR

HDP'nin her olaydan, konuyu sulandırarak sıyrılma çabası bu defa bambaşka bir boyuta taşındı. 2 HÜDAPAR'lının ölümünün ardından Twitter'da inanılmaz bir ahlaksızlığa imza atıldı.

Ölen HÜDAPAR'lılarla ilgili olarak #AKPninTetikçisiHÜDAPAR başlığını açıp TT yapan grupların öldürülen HÜDAPAR'lıları "tetikçi" ilan etmesi "pes" dedirtti. Aynı gruplar olaya AK Parti ismini de karıştırarak, HDP'yi kurtarma çabasına girdiler.

HDP'nin arkasında PKK gibi bir örgüt varken, Doğu ve Güneydoğu'da çatışmaları AK Parti bitirmişken, şehit cenazelerinin gelmesini AK Parti engellemişken, halkın bu ayrımı göremeyeceğini, yine halkı kandırabileceklerini düşünen çevreler, tamamen ahlaksızca bir kampanyaya giriştiler.

ADANA VE MERSİN'DE DE YİNE SUÇU AK PARTİ'NİN ÜSTÜNE ATMIŞLARDI

Geçtğimizi haftalarda Adana ve Mersin'deki HDP bürolarına yapılan saldırıların hemen ardından HDP'liler saldırıların arkasında AK Parti'nin olduğunu iddia etmişlerdi. Bunu da, hiçbir delile dayanmadan, direkt olarak iftira amaçlı yapmışlardı. Diğer muhalefet partileri de söz konusu saldıralardan AK Parti'yi sorumlu tutmuştu.

SALDIRGANLAR DHKP-C'Lİ ÇIKMIŞTI

Ancak daha sonra, saldırganların kimlikleri tespit edilmiş ve yakalanan saldırganların DHKP-C'li oldukları anlaşılmıştı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Twitter'da HDP'yi savunmak için inanılmaz bir ahlaksızlığa imza attılar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN