Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Zaman, bir tweete 36 manşet yaptı!

Giriş Tarihi: 3.6.2015 21:45
Zaman, bir tweete 36 manşet yaptı!

Paralel yapının yayın organı Zaman, Fuat Avni’nin tweetleri üzerinden tam 36 farklı manşet yaparak yaşadığı korkuyla kamuoyu oluşturmaya çabaladı.

Paralel yapının sosyal medyada manipülasyon yapan trolü Fuat Avni, Ergenekon, Balyoz, Poyrazköy, H.Dink, Devrimci Karargah, Selam-Tevhid, Tahşiye, Şike davasında sahte delil ve kumpaslarının ortaya çıkmasının ardından devlet içerisinde yapılanmış ve bu operasyonlarda yer alan Fethullahçı Terör Örgütü'nün emniyet, yargı ve medyadaki uzantılarına operasyon yapılacağını öne sürdü.

SAHTE DELİL ÜRETENLERİ VE KUMPASÇILARI KOLLADI

Sahte delillerle kumpas kurarak binlerce masum insanı cezaevlerine atan paralel örgütün medya organı Zaman, örgüt üyelerinin yargılanacak olmasının verdiği korkuyla algı operasyonuna girişip kamuoyu oluşturmaya çalıştı.

Zaman, önce Fuat Avni'nin yazdığı tweetleri haber yaptı ardından 36 farklı manşet yaparak kamuoyu oluşturmaya çalıştı.

KİME OPERASYON YAPTIYSA ONDAN GÖRÜŞ ALDI

Zaman, Ergenekon, Balyoz, KCK ve örgütün yaptığı diğer operasyonlarda hedef aldığı CHP, MHP, HDP, Saadet-BBP, bazı medya mensupları, akademisyenler, baro başkanlarından görüş alarak Fuat Avni'nin iddialarının Türkiye için bir felaket olduğunu öne sürdü. Bununla da yetinmeyen Zaman, AP Sosyalis Grup Başkanı Swoboda, deneyimine vurgu yaptığı İngiliz bir parlamenterin görüşlerine de yer vererek terör örgütüne karşı yapılacak operasyonu Türkiye'de demokrasiye karşı yapılmış gibi sunmaya çabaladı.

İşte Zaman'ın yaşadığı korkuyla kamuoyu oluşturmak için yaptığı 36 haber...


KAYNAK:HABER10.COM.TR
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Zaman, bir tweete 36 manşet yaptı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN