Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Maraş'ta yürüyüşü

'ta bir grup vatandaş istediklerini belirterek yürüyüş düzenlediler.

Giriş Tarihi: 11.6.2015 12:44
Maraş'ta erken seçim yürüyüşü
Merkez Onikişubat ilçesine bağlı Hacı Bayram Veli Mahalle Muhtarı Mehmet Işık ve vatandaşlar, "Koalisyona Hayır, Erken Seçime Evet" şeklinde sloganlar atarak mahallede yürüdüler.

Yürüyüş sonrası açıklama yapan muhtar Mehmet Işık, "Bugün burada 7 Haziran seçimlerinin sonucunu yorumlamak üzere toplanmış bulunmaktayız. HDP yüzde 10 barajını içeriden ve dışarıdan yedi düvelin yardımıyla geçmeyi başarı sayıyor. CHP bir önceki seçime göre puan kaybetmemesini zafer olarak duyuruyor. Hale bakın ki yüzde 41 oy alan AK Parti seçmeni kan ağlıyor.

"TÜM MÜSLÜMANLAR TÜRKİYE'DE İSTİKRAR İSTİYOR"
Davası ümmet olanın derdi de büyük olur sakın birkaç puanlık oy için ağladığımızı düşünmeyin. Çünkü bizi ağlatan bir in kaybı değil. Bizler yenilgi yenilgi büyüyen, zafere inanmış bir davanın fertleriyiz. Bizi oy için ağlayanlar diye küçümserseniz yanılgıya düşersiniz. Gazze, Filistin, Kudüs, Suriye, Mısır, Irak ve Arakan kan ağlıyor. Tüm dünya Müslümanları Türkiye'de istikrar bekliyor" ifadelerini kullandı.

"HER ŞEY YENİ TÜRKİYE'MİZ İÇİN"

'nin değerlerine ve seçmenlerine aylardır küfür, hakaret ve tehdit eden partililerle koalisyon yapmasını istemediklerini söyleyen Işık, "Seçim meydanlarında aylardır koalisyonun zararlarını anlatan bir parti, koalisyon için kapı çalamaz. Özellikle yeni Türkiye yolunda bizim için 'ikinci yarı asıl şimdi başlıyor' umuyoruz ki bu yaptığımız toplantı Tüm Türkiye'de bir domino etkisi yaparak yayılır. Liderlerimiz biz seçmenlerine kulak vererek ülkemiz için en hayırlısı olanı tercih ederler. Her şey yeni Türkiye'miz içindir. Toplanın, dirilin ve kalkıp e hazırlanın. Allah'ın izniyle zafer bizimdir" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Maraş'ta erken seçim yürüyüşü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN