Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Savcı'dan adalet.org'a paralelin sesi oldun tepkisi

Bolu Savcısı Osman Karlı adalet.org sitesi ve sahibi Aydın Başar'i paralel yapının sözcüsü olmakla suçladı.

Giriş Tarihi: 14.6.2015 17:02 Güncelleme Tarihi: 14.6.2015 17:04
Savcı'dan adalet.org'a paralelin sesi oldun tepkisi

Bu siteye yazdığı bir yazı ile veda eden Savcı Karlı, zehir zemberek ifadeler kullandı. Savcı Osman Karlı yazısında şu ifadelere yer verdi:

"Seni geçenlerde, diğer katılımcılara göstermediğin hoşgörüyü paralelcilere gösterdiğin ve sırf bu nedenle bir çok kişinin sitenden ayrılmasına-uzaklaşmasına neden olduğun için nazik bir dille uyarmıştım. Ancak uyarılarım tam tersi sonuç verdi. Sitenin hatırına seninle ilgili yaptığım torpilli yorumu bırakıp gerçekleri suratına haykırmanın zamanı geldi: Aydın başar sen, Gülen terör örgütünün sözcüsü, önemli sosyal medya araçlarından birisisin. Burayı paralel yargının örgütlenme ve operasyon aracına dönüştürdüğün hususu zaman zaman ulusal basında da yer aldı. HSYK adaylığını bu örgütün stratejisine göre ilan ettin. Başarılı olamadın. Siteni daha önce de uyardığım gibi paralel cunta.org'a dönüştürdün. Sitenin içeriğini, Gülen terör örgütünün amaç hedef ve konumlamasına göre oluşturdun. Şimdi diyeceksin ki bu zamana kadar sende yazdın. Evet yazdım yazmasına da, bizleri sahte hoşgörünün garnitürü olarak kullanmaya çalıştın, ama tersi oldu. Bunun içinde sürekli sansür uyguladın. En sıradan yazıları bile kaldırdın. Kaldırdığın yazıları tekrar yayınla da bi görsünler zavallı tavrını, içler acısı durumunu.

Devlete, millete, milli iradeye karşı her türlü operasyonu çekeceksiniz, manipülasyonun kumpasın yalanın dibine vuracaksınız sonra da oturup burada ağlaşacaksınız. Gerçekleri, suçlarınızı, günahlarınızı suratınıza çarpanları da, ya sansürleyecek ya da siteden kaçırtacaksınız sonrada insanlıktan, haktan, hukuktan, adaletten, özgürlükten, tarafsızlıktan dem vuracaksınız. Haydi oradan! Demokrasi düşmanları! Totaliterlerin yamakları!

Sonuç olarak; Aydın Başar, sen kripto falan değil, bas bayaa paralelsin. Ne sen ne de mensubu olduğun yapı asla hedefine ulaşamayacak hukukmedeniyeti.org da buluşmak üzere..

Hadi bana eyvallah!

Osman Karlı"
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Savcı'dan adalet.org'a paralelin sesi oldun tepkisi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN