Türkiye'nin en iyi haber sitesi

i erken seçim korkusu saldı

7 Haziran seçimlerinde hiçbir parti tek başına hükümet kurma şansı elde edemezken siyasi partilerden gelen ilk mesajlardan bir koalisyon hükümetinin kurulamayacağını sinyalleri alınıyor. Türkiye tekrar sandığa gitmeye hazırlanırken Doğan medyası ve medyayı erken seçim korkusu sardı.

Giriş Tarihi: 16.6.2015 09:34 Güncelleme Tarihi: 16.6.2015 10:03
Paraleli erken seçim korkusu saldı

BAHÇELİ'Yİ HDP'YE İKNA TURLARI SÜRÜYOR

AK Parti koalisyon ihtimalini son güne kadar değerlendireceğini açıkladı. HDP ve MHP ise biraraya gelmeleri durumunda ilk seçimde yeniden baraj altı kalacağını biliyor. Buna rağmen Doğan medyası, Gülen medyası ve TÜSİAD CHP-MHP ve HDP'nin desteklediği koalisyon seçenekleri üzerinde duruyor. MHP'li yöneticilerin bu ihtimali kesin bir dille reddetmesine rağmen Genel Başkan Devlet Bahçeli'yi ikna turları sürüyor.

2015 Genel Seçim Sonuçları

PARALEL MEDYA "ERKEN SEÇİME GİTMEYİN" KAMPANYASI BAŞLATTI

Bugün bu tartışmalara örgütün sesi Zaman da katıldı. Paralel örgüte yakınlığı ile bilinen Gezici Araştırma'nın Başkanı Murat Gezici ve yine örgütün sesi Today's Zaman yazarı Metropoll Araştırma Başkanı Özer Sencar Zaman'a açıklama yaparak "erken seçime gitmeyin" uyarısı yaptı. "Koalisyon ülkeye zarar vermez, aksine çok faydalıdır" diyen Murat Gezici "AK Parti gelmesin ne olursa olsun" mesajı verdi.

FETÖ'NÜN KAMPANYASI ERKEN SEÇİM İHTİMALİNİ GÜÇLENDİRDİ

"Ekonomimiz bir seçimi daha kaldıramaz" diyerek Türkiye'nin koalisyon bataklığına mahkum olacağını işaret eden Özer Sencar ise AK Parti gitsin ülkeye ne olursa olsun korosunda yine yerini aldı. Paralel medyanın "erken seçime gitmeyin" uyarıları Ankara'da erken seçim ihtimalinin kuvvetlenmesine neden oldu. HDP ile masaya oturmaktan bile rahatsız olan HDP'li milletvekili şimdiden erken seçimi gündeme getirdikleri belirtiliyor.

Sabah.com.tr

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Paraleli erken seçim korkusu saldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN