Baykal'dan Kılıçdaroğlu'na cevabı

Giriş Tarihi: 19.6.2015 17:13 Güncelleme Tarihi: 19.6.2015 17:29
Baykal'dan Kılıçdaroğlu'na Erdoğan cevabı

Kemal Kılıçdaroğlu, Baykal ve görüşmesiyle ilgili rahatsızlığını bugün verdiği bir demeçte açıklamıştı. Baykal'dan cevap gecikmedi.

Kılıçdaroğlu, 'Sayın 'ın o gece bana neden ulaşamadığını ise, ben de anlamadım. Tam tersine o gece saat 24.00'ten sonra da ayaktaydım ve uyumuyordum' demişti.

Deniz Baykal, bu sözlerin üzerine açıklamalarda bulundu.

İşte Baykal'ın o açıklamaları:

"Genel Başkan sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nu aradığım saat belli. Bunların kayıtları baz istasyonlarında da var. Kendisine ulaşamadım. Bunun üzerine Özel kalem Müdürüyle konuştum. O da ulaşamadığını söyledi. Sonuçta ben kendisiyle konuştum ve görüşmeye ondan sonra gittim.
Sayın 'la konuşmamızda tek kelime bile olsa böyle bir şey konuşulmadı. Bana, siyasi geleceğimle ilgili hiçbir konuşma geçmedi. Beni işin içine sokacak hiç bir model önerisi olmadı. Yaptığımız görüşme sırasında sayın Erdoğan'ın bana böyle bir teklif yapmış olabileceğini ya da benim böyle bir teklife muhatap olduğumun kendi partililerimiz tarafından konuşulması, düşünülmesi daha acıdır."

KAPSAMLI BİR AÇIKLAMA YAPACAK

Sözcü Gazetesi'ne açıklamalarda bulunan Baykal, Erdoğan'la yaptığı görüşmeden sonra ortaya atılan ya da kulislerde konuşulan iddialara karşı kapsamlı bir açıklama yapacağını söyledi. Bunun ne zaman olacağı sorusuna ise "her şeyin bir zamanı var" demekle yetindi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Baykal'dan Kılıçdaroğlu'na Erdoğan cevabı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN