Türkiye'nin en iyi haber sitesi

toplantısında ortalık karıştı!

Giriş Tarihi: 23.6.2015 09:53 Güncelleme Tarihi: 23.6.2015 11:18
CHP toplantısında ortalık karıştı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'la görüşmesi sonrası Kılıçdaroğlu'nun haksız ithamlarına maruz kalan , basın kapalı grup toplantısında Kılıçdaroğlu'nun yalanını belgeledi. Ancak iki vekil Baykal'a sözlü saldırıda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan 'ı davet ettiğinde Baykal Kılıçdaroğlu'na ulaşmak için bütün yolları denemiş, ancak Kılıçdaroğlu bir gazeteye verdiği röportajda "Deniz Bey bana ulaşmak istese ulaşırdı, bana ulaşmak istemedi, yanlış yaptı" anlamında cümleler kurmuştu.

Bir TV kanalında canlı yayına katılan Savcı Sayan, önemli bir kulis bilgisi paylaştı. Sayan, 'nin dün basına kapalı şekilde gerçekleştirilen grup toplantısında ortalığın karıştığını, Deniz Baykal'ın gündem dışı söz alarak, Kılıçdaroğlu'na o gün ulaşmaya çalıştığına dair GSM operatörü raporlarını gösterdiğini söyledi.

MECLİS BAŞKANI DENİZ BAYKAL'IN KATİPLERİ KİMLER OLACAK? TIKLAYIN

Sayan'ın anlattığına göre, Baykal belgeleri gösterince yine çark etti, ancak Kılıçdaroğlu'na yakın iki milletvekili Baykal'a sözlü saldırıda bulundu.

Baykal'dan CHP'lilere 'Yazıklar olsun' sitemi

İşte Savcı Sayan'ın ağzından, CHP Grup Toplantısı'nda yaşananlar:


BAYKAL KILIÇDAROĞLU'NUN YALANINI BELGELERLE İSPATLADI

Bugün CHP'nin basına kapalı grup toplantısında Deniz Baykal gündem dışı söz aldı, kürsüye çıktı, Turkcell'den getirttiği kayıtları gösterdi. Dedi ki, "ben o gün, Cumhurbaşkanı beni davet ettikten sonra, şu şu numaralardan Kemal Bey'e ulaşmaya çalıştım, Kemal Bey'in telefonu cevap vermedi, özel kalemine ulaştım, o bana başka bir numara verdi, oradan da aradım ulaşamadım. Kemal Bey çıkmış kamuoyunu yanıltmak için Deniz Bey bana ulaşabilirdi demiş. Kayıtlar elimde. Resmi dilekçeyle başvurdum, Turkcell'den kayıtları aldım getirdim".

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN VE BAYKAL GÖRÜŞMESİNİN DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN

KILIÇDAROĞLU YİNE ÇARK ETTİ

Baykal bunu dedikten sonra, Kemal Bey böyle "ya işte ben yanlış anlaşıldım, bana yanlış söylediler..." gibi şeyler söyledi.

İKİ VEKİL BAYKAL'A SÖZLÜ SALDIRIDA BULUNDU

O zaman, Kemal Bey'in iki tane milletvekili Deniz Bey'e sözlü sataşmada bulundu. "Sen genel başkana nasıl yalancı dersin, genel başkan doğruları söylüyor" dediler. Bunlar da, eski Genel Başkan Yardımcısı'yla bir tane yeni milletvekili. İsimlerini biliyorum. İkisi resmen grupta Deniz Bey'e saldıracaklardı.(Stargazete)

2015 Genel Seçim Sonuçları

Baykal'dan CHP'lilere 'Yazıklar olsun' sitemi

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
CHP toplantısında ortalık karıştı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN