'ndan Hürriyet'e yalanlama

ve Cumhurbaşkanılığı Özel Kalem Müdürü , Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, dün Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez ve din adamlarına Saray'da verdiği a ilişkin çıkan haberlere cevap verdi.

Giriş Tarihi: 23.6.2015 18:06 Güncelleme Tarihi: 23.6.2015 23:50
Cumhurbaşkanlığı'ndan Hürriyet'e yalanlama
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, dün Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez ve din adamlarına Saray'da verdi. İftar yemeğinde kullanılan masa, sandalya ve kap kacaklarla ilgili yapılan haberlere Cumhurbaşkanlı'ğından sert yanıt geldi.

Hürriyet başta olmak üzere bir çok medya kuruluşunun yer verdiği habere ve Cumhurbaşkanılığı Özel Kalem Müdürü kanıtları ile yalnaladı.

AŞAĞILIK İFTİRACILARA...


Mustafa Varank, "Aşağılık iftiracılara cevap vereyim:bu masa 4600 TL. Onun dışında her şey A. Gül ve Süleyman Demirel zamanından kalma, dünyanın en aşağılık, en kahpe iftiracılarıyla mücadele etmekten bıktık.Bu masa bütün yemeklerde kullanılıyor 4600 TL" açıklamasını yaptı.


ARTIK KIZAMIYORUM


Hasan doğan ise Mustafa Varank'ın konu ile ilgili tweetlerini rt ederek, "Bardak, çanak... At kafadan bir rakam... Çamur at, izi kalsın! Iftiranın bile bir ciddiyeti olur, bunun adı iftira değil soytarılık! Artık bu iftiralara kızamıyor sadece gülüyorum...Bu mudur yüz binlerce liralık masa! Komik olmayın lütfen... Artık bu iftiralara kızamıyor sadece gülüyorum...Bahsi geçen masa dışında hiçbir şey yeni değil! Masa da basit sunta ve bedeli 4.600 TL+KDV" diyerek haberi yalanladı.


İşte o tweetler;

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cumhurbaşkanlığı'ndan Hürriyet'e yalanlama
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN