FETÖ ve PKK medyasının kirli ittifakı!

Giriş Tarihi: 30.7.2015 10:18 Güncelleme Tarihi: 30.7.2015 14:31
FETÖ ve PKK medyasının kirli ittifakı!

7 Haziran seçimlerinde HDP’yi destekleyen ve gizli toplantılar yaparak HDP’li yöneticilere belge taşıyan Fetullahçı Terör Örgütü medyası, seçimlerden sonra PKK terör örgütüne tam destek veriyor. PKK terörünü görmezden gelerek Türk ordusunun AK Parti’nin oyunu arttırmak için operasyonları başlattığı iftirasını ısrarla işleyen FETÖ medyası her gün PKK-HDP yayın organı Özgür Gündem ile aynı manşetlerle çıkıyor.

7 Haziran seçimlerinde HDP'yi destekleyen ve gizli toplantılar yaparak HDP'li yöneticilere belge taşıyan Fetullahçı Terör Örgütü medyası seçimlerden sonra, PKK terör örgütüne tam destek veriyor. Ekrem Dumanlı'nın Diyarbakır Belediye Başkanı Gültan Kışanak ile gizli görüşmesinin medyaya sızması ile günyüzüne çıkan bu gizli ittifak, Türk ordusunun operasyon başlatması ile iyice ayyuka çıktı. PKK terörünü görmezden gelerek Türk ordusunun AK Parti'nin oyunu arttırmak için operasyonları başlattığı iftirasını ısrarla işleyen FETÖ medyası her gün PKK-HDP yayın organı Özgür Gündem ile aynı manşetlerle çıkıyor.

PKK İŞTE BÖYLE VURULDU İÇİN TIKLAYIN!

İFTİRALAR AYNI, MANŞETLER AYNI. HEDEF TÜRKİYE DEVLETİ VE TÜRK ORDUSU

Yaklaşık 5 yıl önce plastik kelepçelerle binlerce KCK ve HDP'li yöneticileri tutuklayarak cezaevine gönderen Paralel örgütün dershaneleri uzun bir dönem PKK'nın hedefi olmuştu. 17-25 Aralık darbesinden sonra ortak düşmanları Türkiye devletine karşı PKK terör örgütü ile ittifak yapan FETÖ, ihanette sınır tanımıyor. Manşetleri ile her gün Türk Ordusu ve Türkiye devletine iftiralar atan Paralel Suç Örgütü medyası, bu iftiralarında PKK medyası ile ittifak yapmaktan çekinmiyor.


PKK MEDYASI İLE AYNI MANŞETLER RASTLANTI OLABİLİR Mİ?

Dün Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan'ın sözlerini aynı mantıkla çarpıtan FETÖ'nün gazetesi Zaman ve PKK'nın gazetesi Özgür Gündem, bugün benzer başlıklarla okurlarının karşısına çıkması şaşkınlıkla karşılandı. Türk Ordusu, Emniyet teşkilatı ve Türkiye devleti düşmanlığında PKK medyası ile aynı noktada birleşen FETÖ gazeteleri artık okurlarını da çileden çıkarıyor. Spotları bile aynı kalemden çıkmış izlenimi uyandıran iki haber, hem PKK hem de Gülen örgütü sempatizanlarında şaşkınlıkla karşılandı


FETÖ YAZARLARINDAN PKK VE HDP'YE TAM GAZ DESTEK

FETÖ'nün sosyal medyadaki tetikçileri, gazete yazarları ve tetikçi haber siteleri PKK eylemlerini perdelemek ve HDP'yi aklamak için özel bir gayret gösteriyor. Himmet, zekat ve haraç paralarıyla bedava dağıtılan bu gazeteler Türkiye'ye ihanet için hiçbir sınırı tanımıyor. Örgüt tarafından desteklenen Taraf Gazetesi, ihaneti daha da ileri taşıyarak terör saldırılarında yaşamını yitiren güvenlik kuvvetlerine "şehit" demekten özenle kaçınırken PKK'lı yetkililerinin Türk ordusu ve devletini hedef alan açıklamalarına geniş olarak yer veriyor.


Kaynak: Sabah.com.tr
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
FETÖ ve PKK medyasının kirli ittifakı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN