MHP'den süpriz koalisyon açıklaması

MHP Kayseri Milletvekili Hasan Ali Kilci, AK Parti’nin koalisyon kurma çalışmalarında MHP'nin sorumluluk almaktan kaçmayacağını, ülkenin hükümetsiz kalmaması için elini taşın altına koyacağını söyledi .

Giriş Tarihi: 6.8.2015 23:50 Güncelleme Tarihi: 6.8.2015 23:51
MHP'den süpriz koalisyon açıklaması

Kayseri'de önemli açıklamalarda bulunan Kilci terör olaylarına değindi. Kilci, "Türkiye'deki terörün kökünü MHP kazıyacak. Onları bu durum a getirip, büyüten, yeşerten, anaları ağlatan şimdi babaları ağlatan terör olaylarının sonu MHP eliyle neticelenecek. MHP destek verenlerden ve teröristlerden hesabını soracak. Dik duruşumuz devam ediyor" diye konuştu.

'TAKİP ETMENİZİ RİCA EDİYORUM'

Partisinin ülkenin yaşadığı sorunların çözüm adresi olduğunu savunan Kilci, bu konuda da ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini söyledi. Kilci, şöyle konuştu: "Biz ülkemizin içinde yaşadığı problemleri biliyoruz. Genel başkanımızın önderliğinde çözüm ile ilgili hiçbir şeyden kaçmıyoruz. İlkelerimiz doğrultusunda yaklaşırlarsa MHP hazır ama ilkelerimize uyacaklar.

ŞARTLARIMIZ KABUL EDİLİRSE KOALİSYONA DA VARIZ

Biz şartı ortaya koyarız, bizim koyduğumuz şartlara uyacaklarsa koalisyon kurarız. Genel başkanımız da ülkemizi hükümetsiz koymaya razı olmayız, dediler. İşte bu çerçevede genel başkanımızın her türlü programı hazır ve bekliyor. MHP hiçbir şeyden kaçmaz. Haklı olduğumuz konuları da halkımızla paylaşacağız. Pazartesi gününden itibaren genel başkanımız ve genel başkan yardımcılarımız, parti sözcülerimiz bu konuda olumlu mesajlar verecekler, bu nedenle bizi takip etmenizi rica ediyorum.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MHP'den süpriz koalisyon açıklaması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN