Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Parti’nin yeminli düşmanlarına tokat gibi cevap

Paralel medya ve Aydın Doğan medyasının yazarları Ahmet Hakan ve Ertuğrul Özkök gibi isimler son günlerde yazılarında olası tekrar seçimde neticenin değişmeyeceğini hatta AK Parti’nin oylarının daha da düşeceğini dillendirirken seçimin yenilenmemesi için de mücadele ediyorlar.

Giriş Tarihi: 8.8.2015 17:47 Güncelleme Tarihi: 8.8.2015 17:51
AK Parti’nin yeminli düşmanlarına tokat gibi cevap
Bu yazılanların aksine AK Parti'nin oylarının arttığını söyleyen Areda Araştırma Şirketi Koordinatörü Oktay Koç, HDP'nin düşüşe geçtiğini araştırmalarda açıkça görüldüğünü söyledi.

"AK Parti'nin oylarının düşüşe geçtiğini dile getiren siyasiler ve yazarlar da kendi çalıştıkları şirketlere yaptırdıkları araştırmalarda kamuoyunun seçimin tekrarlanmasından yana olduğunu gördüğü halde ülkeyi koalisyon kaosuna sürüklemeye çalışıyor" diyen Oktay Koç, "AK Parti'nin karşısında olan her kesim seçimlere gitmekten korkuyor. Çünkü seçimin hemen ertesinde başlayan pişmanlıkları herkes görüyor. Söylemlerle eylemler arasında tezat bir durum ortaya çıkıyor. İddialarına göre AK Parti'nin oyları düşüyor fakat öte yandan seçimler yenilenmesin diye mücadele ediyorlar" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti’nin yeminli düşmanlarına tokat gibi cevap
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN