HDP barajı açınca pilav dağıtan, Can Dündar'a da ödül verir!

Giriş Tarihi: 8.8.2015 12:53
HDP barajı açınca pilav dağıtan, Can Dündar'a da ödül verir!

Bu kadar şehit haberinin olduğu bir konjonktürde festival yapmanın rezillliği bir tarafa Çanakkale Belediyesi Troia Festivali Homeros Ödülü'nün bu yıl Cumhuriyet gazetesi genel yayın yönetmeni Can Dündar'a verileceğini öğrenmiş bulunuyoruz.

Çanakkale tarih, kültür ve edebiyatını temsil etmek iddiasında olan ödülün, adı geçen şahsa verilmesi Çanakkale'ye yakışmayan bir seçim olmuştur.

Can Dündar 'operasyonel' ve 'tetikçi' gazeteciliğin son dönemdeki mihverlerinden biridir. Selefinin haksız bir şekilde işine son verilmesi sayesinde onun koltuğuna oturmuş, gazetesini İslamofobi'nin uç karakolu haline getirmiştir. Yaptığı mesnetsiz ve yalan haberlerle, attığı iftiralarla milletimizin ve memleketimizin birliğine ve dirliğine kastetme amacında olduğunu aşikâr etmiştir. Adı geçen kişinin bir gazeteci olarak değil, bir yalancı olarak bile zerre kadar değeri yoktur. Bırakınız itibar etmeyi, ciddiye bile alınmaması gereken bu kişiye ödül verilmesi, siyasi körlüğün ve fanatizmin ulaştığı noktayı göstermesi bakımından ibret vericidir. Çanakkale halkı bu gerçeği ve ödül verenlerin niyetlerini en doğru şekilde takdir edecektir. Ancak HDP barajı geçtiğinde pilav dağıtarak kutlayanların bu ödülü Can Dündar'a vermesi anlaşılırdır!

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
HDP barajı açınca pilav dağıtan, Can Dündar'a da ödül verir!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN