Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Erdoğan: Bunu yapacak kadar haysiyetini kaybedenler var

Cumhurbaşkanı Erdoğan, PKK'nın üstlendiği terör olaylarını bile hükümetin, hatta kendi şahsının üzerine yıkmaya çalışanlara sert tepki gösterdi.

Giriş Tarihi: 11.8.2015 20:40 Güncelleme Tarihi: 11.8.2015 20:46
Erdoğan: Bunu yapacak kadar haysiyetini kaybedenler var
7 Haziran'dan sonra Suruç'ta 32 kişinin bombayla öldürüldüğü katliamın ardından PKK terörü de yeniden başladı.

TSK PKK kamplarına hava operasyonları düzenlerken, PKK'lı teröristler asker/polis/sivil ayrımı yapmadan kalleşçe pusu kurarak cinayetler işlemeye başladı. PKK'nın terörü tırmandırmasını Erdoğan'ın politikalarına bağlayanlar, hatta bizzat Cumhurbaşkanı'nın emriyle ülkenin kaosa sürüklendiğini iddia edenler oldu. Erdoğan terör eylemlerini kendisi ile ilişkilendirenlere sert cevaplar verdi. İşte o sözler:

"BUNU YAPACAK KADAR HAYSİYETİNİ KAYBEDENLER VAR"

"Geçtiğimiz bir ayda yaşananlar bu ülkede kimlerin demokrasiden ve özgürlüklerden yana olduğunu, kimlerin de bu kavramları istismar ettiğini bir defa daha gösterdi. Dün hayata geçirdiğimiz demokrasi ve özgürlük hamlelerini sabote etmek için uğraşanların bugün terör örgütünü aklamak için nasıl ellerinden geleni yaptıklarını ibretle takip ediyoruz. Terör örgütlerinin üstlendiği eylemleri bile devletin, hükümetin, hatta şahsımın üzerine yıkmaya çalışacak kadar izanını, hatta haysiyetini kaybedenler olduğunu görüyoruz"

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erdoğan: Bunu yapacak kadar haysiyetini kaybedenler var
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN