Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Hesap verme zamanı'

SAT Komandosu olan emekli binbaşı Levent Bektaş, "Devlet bana görev versin bu tosuncuğu derdest edip hemen getireyim. Hesap verme sırası onda. Bunlar devletin dibine dinamit koydular. Adalet sistemini ortadan kaldırdılar." dedi.

Giriş Tarihi: 12.8.2015
'Hesap verme zamanı'
Ergenekon ve Balyoz mağdurları, yurtdışına kaçan savcılar Zekeriya Öz ve Celal Kara ile adresinde bulunamayan Mehmet Yüzgeç'e "Gelin adalete teslim olun" diye seslendi.

SOSYAL MEDYADA ZEKERİYA ÖZ DALGA KONUSU OLDU!!! TIKLAYIN


Tuğgeneral Hakan Akkoç: NATO'da görevdeyken yakalama kararı çıkartıldı. Belçika'dan Türkiye'ye gelerek teslim oldum. Bana "Sakın gelme, hak hukuk diye bir şey yok" diyen arkadaşlarımın telkinine rağmen döndüm. Bin kez karar vermem gerekse aynı kararı veririm.

Mehmet Ali Çelebi: Gözaltına alındığımda "Şırnak'tan teğmeni paketledim de getirttim" demiştin. Ayarını bozduğun kantar gün gelir seni de tartar. Sabahın köründe insanları evlerinden aldıranlar, sabahın körüne doğru Gürcistan Sınır Kapısı'ndan kaçmışlar. Sırat Köprüsü sizi bekliyor. Çok 'ah' aldın, nereye gidersen git bu 'ah'lar seni bulur.

TOSUNCUĞU DERDEST EDİP...

Levent Bektaş: Devlet bana görev versin bu tosuncuğu derdest edip hemen getireyim. Hesap verme sırası onda. Bunlar devletin dibine dinamit koydular. Adalet sistemini ortadan kaldırdılar.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Hesap verme zamanı'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN