Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şehidin amcası değil provokatör çıktı

Siirt Pervari'de 'lilerin yola döşeği mayının patlaması sonucu dün şehit olan 8 askerden Erzurumlu Komando Er Recep Beycur'un cenazesinde Cumhurbaşkanı Er'ı protesto eden şahıs, şehit yakınları tarafından susturulmuştu. medya bu provakatörün Şehit Recep Beycur’un abisi olduğunu iddia etti. “Ömer Bulur” isimli bu kişi ve PKK sempatizanı bir provakatör olduğu ortaya çıktı. PKK’nın yeni propaganda yöntemine ve Doğan medyası alet oluyor.

Giriş Tarihi: 22.8.2015 12:43 Güncelleme Tarihi: 22.8.2015 13:16
Şehidin amcası değil provokatör çıktı
Siirt Pervari'de 'lilerin yola döşeği mayının patlaması sonucu şehit olan 8 askerden Erzurumlu Komando Er Recep Beycur'un cenazesinde Cumhurbaşkanı Er'ı protesto eden şahıs, şehit yakınları tarafından susturulmuştu. medya bu provakatörün Şehit Recep Beycur'un abisi olduğunu iddia etti.

PROVAKATÖR ŞEHİDİN ABİSİ DEĞİL, PKK'LI TERÖRİST ÇIKTI!

Gazetelerde, haber sitelerinde ve TV kanallarında günlerce haberi yapılan bu provakatör, şehit er Recep Bulur'un kardeşi, babası, abisi, amcası değildi. Soyadı bile aynı değildi. "Ömer Bulur" isimli bu kişi ve PKK sempatizanı bir provakatör olduğu ortaya çıktı.

PKK'NIN YENİ YÖNTEMİ: TERÖRİSTLERE VATANDAŞ GİBİ PROVAKATÖRLÜK YAPTIRIYORLAR

PKK yeni bir propaganda yöntemi bulmuştu. Örgüt sempatizanları akraba gibi cenaze törenlerine gönderilecek, provakatörlük yaptırılacak, PKK, ve Doğan medyası da "AK Parti şehit cenazesinde protesto edildi" haberleri yaptırılacaktı.

DOĞAN MEDYASI PKK'NIN PROPAGANDA YÖNTEMİNE ALET OLUYOR

Dün "Bakan Müezzinoğlu protesto edildi" haberi ile bir yalana imza atan Doğan haber Ajansı, iki gün önce de PKK'lı teröristi "Silvanlı masum vatandaş" olarak tanıtmıştı. Sürekli olarak PKK'nın propaganda yöntemine alet olan Doğan medyasının her operasyonu sosyal medyadan deşifre oluyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şehidin amcası değil provokatör çıktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN