Milletimiz istikrar ve güvenden yana olacak

Giriş Tarihi: 28.8.2015
Milletimiz istikrar ve güvenden yana olacak
Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, milletin 1 Kasım seçiminde istikrar ve güvenden yana belirleyici rol üstleneceğini söyledi. aHaber'in soruları yanıtlayan Müezzinoğlu, şöyle konuştu:
YENİDEN YAKALAMALIYIZ: Ümit ediyoruz ki 1 Kasım seçimleri yeniden istikrar ve güveni sağlar. Çünkü en önemli iki kelime, istikrar ve güvendir. Biz 13 yıldır istikrar ve güvenin büyük başarılarını yakalamış milletiz. Yeniden yakalamak durumundayız. Ümit ederim ki seçimler alıştığımız istikrarı ve güveni yeniden sağlamamıza vesile olur.
HAKEMLİK MİLLETE DÜŞTÜ: Gerek CHP, gerek MHP'nin tutumlarını, vatandaşımızın sistemi bir daha bir daha irdelemesine vesile olacak tavırlarını görüyoruz. 'Ben onu istemem', 'Ben bunu istemem', 'O olursa bu olmaz'. Yani bir çok bilinmeyenli denkleme milletin kaderini sürüklüyorlar. Buna hiç kimsenin hakkı yok. Yeniden hakemlik millete düştü. İnşallah milletimiz, kendi kaderi ile ilgili istikrar ve güvenden yana belirleyici rolünü üstlenecektir.
TİYATRO OYNUYORLAR: MHP, CHP, HDP genel başkanlarının tutumuna baktığınız zaman, yine üçüncü sınıf bir tiyatro oyunu, demokrasi adına oynatılıyor.
KENDİ BAŞKANLIKLARI İÇİN: 10 Ağustos 2014'de cumhur, başkanını seçti. Burada da milletin vicdanı var. Bugün bakın karmakarışık. Herkes kendi başına krallık ilan etmiş. Esasında başkanlığa karşı çıkanlar, kendi başkanlıklarının zedelenmesinden rahatsız olanlar.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Milletimiz istikrar ve güvenden yana olacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN