" tabanı Türkeş'i destekliyor!"

Giriş Tarihi: 30.8.2015 01:58 Güncelleme Tarihi: 30.8.2015 10:18
MHP tabanı Türkeş'i destekliyor!

Büyük Birlik Partisi Eski Genel Başkanı , 'in geçici seçim hükümetinde yer alması konusundaki kararının yönetiminde olmasa da parti tabanında memnuniyetle karşılandığını söyledi.

Büyük Birlik Partisi Eski Genel Başkanı TV Net Ankara programında Ahmet Rıfat Albuz ve Hüseyin Likoğlu'nun konuğu oldu. 'den 'in geçici seçim hükümetinde yer alması konusunda önemli açıklamalar yaptı.

Tuğrul Türkeş'in bu adımının MHP yönetiminde olmasa da parti tabanında memnuniyetle karşılandığını söyledi, Alparslan Türkeş'ten örnekler verdi. Tuğrul Türkeş'in evet kararı devlet adamlığının gereğidir dedi.

"Türkeş'in sözünün gereği, Tuğrul Türkeş'in duruşu ile yerine geldi"

Tuğrul Türkeş'in ben sizleri sokaklarda satılan ıspanak fiyatına demokrasiye değil hak davasına hakikat davasına devlet davasına millet davasına kısaca Allah davasına davet ediyorum. Sözlerini hatırlatan topçu, Alparslan Türkeş'in sözünün gereği, Tuğrul Türkeş'in duruşu ile yerine gelmiştir dedi.

Büyük birlik partisi eski Genel Başkanı Yalçın Topçu, 7 haziran seçimleri sonrasında oynan oyunların Tuğrul Türkeş'in anayasanın gereğini yerine getirerek ve merhum Başbuğ'un oğlu olmanın sorumluluğunun yerine getirdik dedi.

Yenişafak.com.tr

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"MHP tabanı Türkeş'i destekliyor!"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN