Fetö'den Aydın Doğan'a tam destek

Bodrum’da Doğan Yayın İlkeleri toplantısında medyasının icraatlarıyla çelişen bir konuşma yapan Aydın Doğan’a FETÖ medyasından tam destek geldi. Örgüte yakınlığı ile bilinen gazeteler ve televizyonlar 17-25 Aralık darbesinden bu yana birlikte hareket ettikleri Aydın Doğan’a “yanındayız” mesajı gönderdi.

Giriş Tarihi: 5.9.2015 09:26
Fetö'den Aydın Doğan'a tam destek

17-25 Aralık darbesinden bu yana gizli yürütülen FETÖ-Doğan medyası işbirliği artık iyice gün yüzüne çıktı. Bodrum'da Doğan Yayın İlkeleri toplantısında medyasının icraatlarıyla çelişen bir konuşma yapan Aydın Doğan'a FETÖ medyasından tam destek geldi. Örgüte yakınlığı ile bilinen gazeteler ve televizyonlar 17-25 Aralık darbesinden bu yana birlikte hareket ettikleri Aydın Doğan'a "yanındayız" mesajı gönderdi.

AYDIN DOĞAN'IN AÇIKLAMALARINA HÜRRİYET'TEN DAHA BÜYÜK YER VERDİLER
Zaman gazetesi Aydın Doğan'ın açıklamalarına tam sayfa ayırırken, Sabah, Star ve Yenişafak gazetelerinin Aydın Doğan hakkında yaptığı yayınları kullanarak özgür medyayı hedef gösterdi. Samanyolu Haber ve Bugün TV de Aydın Doğan'ın Bodrum'da yaptığı açıklamaya geniş yer vererek bu ittifakı gözler önüne serdi. Zaman gazetesi, Aydın Doğan'ın açıklamalarına Hürriyet'ten daha fazla yer vererek okurlarını bir kez daha şaşırttı.
HÜRRİYET İPEK-KOZA OPERASYONUNU ÇARPITTI
"Gülen'in bir gülüşüne dünyaları veririm" diyen Akın İpek'in şirketlerine yönelik illegal para trafiği operasyonunu "muhalif medyaya saldırı" gibi gösteren FETÖ medyasına Aydın Doğan'dan da destek gelmişti. Doğan medyası bu para trafiği hakkında hiçbir haber yapmazken, FETÖ medyası dili ile iktidara saldırdı.

TAHA AKYOL'DAN FETÖ MEDYASINA TAM DESTEK

FETÖ medyasına tak destek veren Hürriyet yazarı Taha Akyol da dünkü yazısında yine Gülen medyasını akladı ve AK Parti'yi hedef aldı. En büyük trol olan Gülen'in sosyal medyadaki tetikçisi Fuatavni'yi görmezden gelen Taha Akyol, sosyal medyadaki AK Partililerden şikayet etti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fetö'den Aydın Doğan'a tam destek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN